reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko ne chce butelki :/

Witam!
potrzebuje dobrych porad na temat odstawiania dziecka od piersi, mój smyk ma 6 miesięcy. Chce karmić mniej więcej do roku , ale chce przygotować dobrze do tego dziecko i siebie , jeśli macie dobre sprawdzone metody to piszcie!!!:-)
 

Załączniki

  • kornel a.jpg
    kornel a.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 60
  • 48.jpg
    48.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Witam!
potrzebuje dobrych porad na temat odstawiania dziecka od piersi, mój smyk ma 6 miesięcy. Chce karmić mniej więcej do roku , ale chce przygotować dobrze do tego dziecko i siebie , jeśli macie dobre sprawdzone metody to piszcie!!!:-)
 
przypuszczam że nie ma na to metody chyba poza oswajaniem dziecka z butelką i mlekiem modyfikowanym, ja chciałam karmić do 6-miesiąca a skończyłam jak miał dopiero 13:eek: i to metodą prób i błędów "próbując" podać butlę.każde dziecko to chyba inna metoda..... chociaż nie powiedziane że twoję dziecię będzię się wzbraniało przed butlą
 
Ostatnia edycja:
wydaje mi sie ze z kazdym dzieckiem jej inaczej, moja corcia skonczyla cztery miesiace i musimy pozegnac sie z cycuchem. Mala niecierpliwi sie ze wolno jej leci, prezy sie i denerwuje, chetniej pije z butelki ;-)​
 
wydaje mi sie ze z kazdym dzieckiem jej inaczej, moja corcia skonczyla cztery miesiace i musimy pozegnac sie z cycuchem. Mala niecierpliwi sie ze wolno jej leci, prezy sie i denerwuje, chetniej pije z butelki ;-)​

My też żegnamy się z cycusiem. Moja tak samo się zachowuje jak Twoja córeczka, jak dostanie mleko z butelki to prawie smoczka zjada taka jest głodna.Dzisiaj mamy wizytę u pediatry ,myśle o mleku NAN dla alergików od 2 tygodni ma zmiany na skórze:(
 
Witam!
potrzebuje dobrych porad na temat odstawiania dziecka od piersi, mój smyk ma 6 miesięcy. Chce karmić mniej więcej do roku , ale chce przygotować dobrze do tego dziecko i siebie , jeśli macie dobre sprawdzone metody to piszcie!!!:-)
cześć Wam wszystkim
jestem tu nowa , chętnie porozmawiam z wami . Jestem mamą 3.5 letniej córeczki Ani . Moją córeczkę ledwo wykarmiłam do 11 miesiąca mimo, że pokarmu miałam bardzo dużo , szybko się odzwyczaiła bo wcześniej podawałam jej zupki które jej posmskowały . Więc nie miałam problemu z odstawieniem dziecka od piersi . Myślę że każde dziecko jest inne i trzeba prubować różnych sposobów na odstawienie dziecka od piersi .
yummy mumy na odstawienie dziecka jeszcze troszeczkę za wcześnie ale na przyszłość życze Ci powodzenia Tobie i maleństwu . POZDRAWIAM
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czas i na mnie przyszedł, muszę zaczynać małą odstawiać od piersi. Niestety nie mam pojęcia jak to zrobić, ona od urodzenia smoczka nie bierze, bawi się nim jedynie. A zasypia tylko przy cycu:( A jak wy usypiacie maluszki bez cyca? Jakie sposoby są na odstawienie. Zupki je normalnie, czasami kiełbaskę, chlebek, bułeczkę itp. Ale ja zbliża się chęć snu to tylko pierś:(
 
Do góry