reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Moje dziecko nie śpi

Rozwiązania
0
Witam moja córka ma miesiąc po wyjściu ze szpitala ładnie spała i jadła co 2 godz. Teraz coś się zepsuło i córka spędza cały dzień na piersi czasami nie mogę wyjść do toalety gdy usypia odkładam ja do łóżeczka śpi chwilę i się budzi i znowu do piersi jedynie noc przesypia dobrze ale niestety ze mną w łóżku gdyby nie spała że mną to by noc wyglądała tak samo jak dzień. Poradzcie coś drogie panie może mam iść do jakiegoś specjalisty a może mam za mało pokarmu

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
To jest jak najbardziej normalne. Pierś to nie tylko jedzenie, ale ciepło, bicie Twojego serca i przytulanki. Córka w Twoich ramionach czuje się bezpiecznie. Jeżeli przybiera na wadze prawidłowo to nie masz się czym przejmować. Uspokoje Cię, że kiedyś to minie

_agnieszka_

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
2
Dzieci czasem tak mają, niektóre bardziej inne mniej.
Ewentualnie poczytaj o 4 trymestrze

Moja parę miesięcy tak spędziła

Minie za jakiś czas, ale później będzie co tego brakowało

reqiem

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
1
Witam moja córka ma miesiąc po wyjściu ze szpitala ładnie spała i jadła co 2 godz. Teraz coś się zepsuło i córka spędza cały dzień na piersi czasami nie mogę wyjść do toalety gdy usypia odkładam ja do łóżeczka śpi chwilę i się budzi i znowu do piersi jedynie noc przesypia dobrze ale niestety ze mną w łóżku gdyby nie spała że mną to by noc wyglądała tak samo jak dzień. Poradzcie coś drogie panie może mam iść do jakiegoś specjalisty a może mam za mało pokarmu
Normalne jeszcze zatęsknisz za leżeniem na kanapie i karmieniem kilkugodzinnym nie martw się , trzeba przejść ten etap , później nie zdziw się jak będą fochy na cycka , nagle zacznie najadać się po 5 min . My jesteśmy teraz na etapie gdzie przy karmieniu musi być totalna cisza bo jak tylko usłyszy czują głos albo coś w tv albo cokolwiek (psa np ) to zaraz się odwraca i zagląda za kimś .

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry