reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje dziecko śpi tylko w wózku

JestemMamą

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
98
Drogie mamy, moje dziecko od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć na rękach ani w łóżeczku tylko w wózku, często jak wracamy ze spacer to pozwalam jej dospać w domu w wózku jak śpi, gdy próbowałam ją przełożyć budziła sie i nie chciała już spać. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Zostawić czy próbować oduczyć, dodam, ze posiadam wózek firmy Tutis który ma dość sporą gondolę, pewnie jest jej wygodnie. Pomóżcie, czy Wy też tak może miałyście?
 
reklama
Rozwiązanie
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
Drogie mamy, moje dziecko od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć na rękach ani w łóżeczku tylko w wózku, często jak wracamy ze spacer to pozwalam jej dospać w domu w wózku jak śpi, gdy próbowałam ją przełożyć budziła sie i nie chciała już spać. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Zostawić czy próbować oduczyć, dodam, ze posiadam wózek firmy Tutis który ma dość sporą gondolę, pewnie jest jej wygodnie. Pomóżcie, czy Wy też tak może miałyście?
Moja córka do 3 miesiąca życia spała tylko w wózku nawet w nocy. Później zaczęłam ja dawać do łóżeczka w ciągu dnia bez żadnego kosysania i sama zasypia. Tylko wieczorem lulam ja na rękach i odkładam do łóżeczka i na chwilę włączam jej szum z głośnika i przesypia cała noc. Może spróbuj jej włączyć szum suszarki i połóż do łóżeczka i zobaczysz czy twojemu dzieciaczkowi to odpowiada.
 
coś jej się odwidzialo, teraz zawsze budzi się po spacerze wiec nie spi dalej juz w wózku, wiec staram się ją kłaść normalnie do łóżeczka. Więcej razy się udało, niż nie :)
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Rozwiązanie
Do góry