reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Moje dziecko śpi tylko w wózku

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Drogie mamy, moje dziecko od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć na rękach ani w łóżeczku tylko w wózku, często jak wracamy ze spacer to pozwalam jej dospać w domu w wózku jak śpi, gdy próbowałam ją przełożyć budziła sie i nie chciała już spać. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Zostawić czy próbować oduczyć, dodam, ze posiadam wózek firmy Tutis który ma dość sporą gondolę, pewnie jest jej wygodnie. Pomóżcie, czy Wy też tak może miałyście?

reklama
Rozwiązania
0
Drogie mamy, moje dziecko od jakiegoś czasu nie potrafi zasnąć na rękach ani w łóżeczku tylko w wózku, często jak wracamy ze spacer to pozwalam jej dospać w domu w wózku jak śpi, gdy próbowałam ją przełożyć budziła sie i nie chciała już spać. Nie wiem dlaczego tak się dzieje? Zostawić czy próbować oduczyć, dodam, ze posiadam wózek firmy Tutis który ma dość sporą gondolę, pewnie jest jej wygodnie. Pomóżcie, czy Wy też tak może miałyście?
Moja córka do 3 miesiąca życia spała tylko w wózku nawet w nocy. Później zaczęłam ja dawać do łóżeczka w ciągu dnia bez żadnego kosysania i sama zasypia. Tylko wieczorem lulam ja na rękach i odkładam do łóżeczka i na chwilę włączam jej szum z głośnika i przesypia cała noc. Może spróbuj jej włączyć szum suszarki i połóż do łóżeczka i zobaczysz czy twojemu dzieciaczkowi to odpowiada.

Chłodna92

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Póki jest małe niech sobie lula, ale potem ja bym się bała,że zacznie się podnosić i mi fiknie z tego wózka

JestemMamą

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
coś jej się odwidzialo, teraz zawsze budzi się po spacerze wiec nie spi dalej juz w wózku, wiec staram się ją kłaść normalnie do łóżeczka. Więcej razy się udało, niż nie :)

Martitta88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
K Moje dziecko nie śpi Potrzebuję porady 3
PerseaNigra Moje dziecko śpi zbyt krótko BB psycholog dziecięcy radzi mamom 3
M Moje dziecko NIE ŚPI :/ Spanie 22
T Ratunku!Moje dziecko nie śpi w nocy! Roczniaki i dwulatki 21
asiakkk94 Moje dziecko boi się spac Potrzebuję porady 15
K Czy moje dziecko urodzi się zdrowe? Potrzebuję porady 14
D Moje dziecko nie je pomocy :( Potrzebuję porady 4
N Moje dziecko Potrzebuję porady 20
D Moje dziecko chce pić z piersi BB położna radzi mamom 4
U Moje dziecko nie potrafi się samo bawić!!! Potrzebuję porady 7
M Obcy ludzie zaczepiają moje dziecko Roczniaki i dwulatki 24
M Moje dziecko od 1,5 godziny nie przestaje sie ruszac w brzuszku? Boje sie ze cos się dzieje Potrzebuję porady 2
Monia1989 Moje dziecko nie chce leżeć w wózku Potrzebuję porady 14
R Moje 3.5 miesięczne dziecko je w nocy co 2 godziny Potrzebuję porady 7
U Kiedy moje dziecko usiądzie? Potrzebuję porady 34
R Czy moje dziecko jest gotowe do przedszkola? BB psycholog dziecięcy radzi mamom 14
Serbiene Pomocy, moje dziecko ciągle chce ssać pierś :-( Potrzebuję porady 18
bezeluszek Moje dziecko mnie nie słucha BB psycholog dziecięcy radzi mamom 20
kasiaaaa87 Czy moje dziecko jest uzależnione od telefonu komorowego? Początek szkoły 14
G Coś gryzie moje dziecko. Potrzebuję porady 20
M jak przeniesc moje dziecko do innej szkoly? Mamy nastolatków 4
E moje dziecko nic nie chce jeść ani pić!!! pomocy! Potrzebuję porady 1
S Czy moje dziecko mnie lubi? Potrzebuję porady 17
D Moje dziecko ciągle płacze histerczynie... Pomocy ! Noworodek 6
N Moje pół roczne dziecko nie chce nic jeść!! Potrzebuję porady 7
Andzia_26 Moje dziecko nie umie się samo czymś zająć. Czy to moja wina? Trzylatki 9
M Czy moje dziecko nie rozwija się zbyt wolno? Niemowlaki 10
Ann17 Czy moje 8 miesięczne dziecko nie je za mało? Żywienie 5
Kasandraa88 Problem! Moje dziecko nie pije mleka modyfikowanego . Żywienie 12
I Moje dziecko nie chce chodzić po dworzu, tylko raczkuje... Dzieci urodzone w październiku 2012 2
pchelka10.05 moje dziecko nienawidzi warzyw (( Trzylatki 13
Ania_789 Chwalę się - czyli MOJE DZIECKO JUŻ POTRAFI :-) Dzieci urodzone w grudniu 2012 65
xXxIzuLQaxXx Czy moje dziecko prawidłowo się rozwija? Porady - rozwój i zdrowie dzieci 1
Aestima Cosiki, czyli co śmiesznego zrobiło/ powiedziało ostatnio moje dziecko:) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 437
agniecha83 Moje dziecko sie bije Porady - rozwój i zdrowie dzieci 3
B Jak sprawdzic czy moje dziecko ma dalej skaze bialkowa i nietolerancje laktozy? Żywienie 10
W Moje dziecko nie bierze nic do ust. Prosze o rade. Żywienie 2
anna_w moje dziecko jest leniwe! Roczniaki i dwulatki 12
tulaga Moje dziecko nie spi juz 2 miesiące.POMÓŻCIE Spanie 12
I Moje dziecko nie chce pić Żywienie 6
I Czy moje dziecko nie je za dużo ? Roczniaki i dwulatki 6
M Moje dziecko tez bedzie wczesniakiem Wcześniaki 21
gosiagd5 Moje dziecko jest nie jadkiem Przedszkolaki 20
mamaWojtusia Moje dziecko walczy o życie a ja nie mam już siły Wcześniaki 153
P moje 8 miesieczne dziecko robi zeza Zdrowie 9
I Moje dziecko nie chce pić, co robić?? Żywienie 47
Katarzyna F moje dziecko nie przybiera na wadze Jedzeniowe ABC 7
A Moje dziecko już potrafi.... Dzieci urodzone w listopadzie 2008 271