reklama

Moje hobby biżuteria

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez wiktoria12, 2 Marzec 2015.

1. wiktoria12

wiktoria12 Mama i żona :)

2. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Bardzo ładne rzeczy;)

3. reklama
  4. Deret

Deret Aktywna w BB

Moja żona też ma pokaźną kolekcję różnego rodzaju wisiorków, naszyjników oraz kolczyków. Nigdy nie rozumiałem po co jej aż tyle, ale widzę, że większość kobiet tak ma :-)

5. Rasli

Rasli Zaciekawiona BB

ładne;) fajnie umieć coś takiego, można zrobić sobie coś oryginalnego;)

6. Masarka

Masarka Początkująca w BB

Bardzo ładna biżuteria :) Sama ją tworzysz? Ja też kiedyś robiłam kolczyki, łańcuszki i bransoletki. Nawet był okres kiedy je sprzedawałam i miałam sporą liczbę klientów. Znalazłam jednak pracę i moje hobby musiało pójść w odstawkę - za mało czasu miałam.
    Od kilku dni jednak myślę o zakupie materiałów i stworzeniu kilku bransoletek dla siebie. Do sprzedaży nawet nie mam co się pchać bo z tego co widziałam rynek zrobił się bardzo wymagający i moje skromne ozdóbki raczej nie przejdą.
    Deret wszystkie kobiety mają hopla na punkcie świecidełek i nie ma w tym niczego dziwnego :) Mój mąż już dawno się przyzwyczaił do tego, że co miesiąc przynoszę do domu jakieś kolczyki czy bransoletki.

7. baśkaruda

baśkaruda Zaciekawiona BB

piękne a zwłaszcza te białe perełki:)

8. Deret

Deret Aktywna w BB

Ale takie hobby nie należy do najtańszych :)

9. Basia987

Basia987 Początkująca w BB

Bardzo ładne! :) Teraz hand made jest popularne, bo chyba prawie każda kobieta wolałaby mieć coś oryginalnego i wyjątkowego, a nie typową masówkę. :D

10. reklama

Poleć forum