reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje libido jest w punkcie krytycznym (( co robi ...

reklama
wiem co przezywasz:( my z mężem kochaliśmy się może 3 razy, a w styczniu urodził nam się synek, pytałam ginka czemu tak się dzieje, podobno kobieta kiedy karmi piersią (a ja karmię) jest zaprogramowana na wykarmienie maleństwa a nie na sex, ma to samo minąć
mój dżin powiedział to samo, co nie zmienia faktu, że problem istnieje i mam poczucie winy z powodu nieaktywności :(
 
Jezeli ktos ma problem z libido to w pierwzej kolejnosci powinien sie udac do endokrynologa, potem moze takze do seksuologa.
 
Raczej się boję takich wynalazków. Ja się bałam o spadek libido przy tabletkach, biorę vibin, ale na szczęście jest ok, żadnych skutków ubocznych.
 
jak nie znajdziesz poważniejszej przyczyny spróbuj podnieść sobie libido tabletkami Feminam Libido. Podobno pomogły tysiącom kobiet. To jakieś zioła z Ameryki
 
Do góry