reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje libido jest w punkcie krytycznym (( co robi ...

hej teresaw te "sekrety nocy" są super po prostu, od razu mam chęć to kupić, świetny pomysł i niedrogi wg mnie :-) powiedz mi kochana czy ty zamawiałaś to z tej stronki? bo ja nie mam zaufania do zamówień z internetu więc chciałabym się upewnić czy to jest na 100% bezpieczne zamówienie
 
reklama
Kochana, jak ja Cię rozumiem! Miałam bardzo podobnie, po urodzeniu Aśki moje libido spadło maksymalnie…Nie miałam ochoty NIGDY. Wkurzało mnie jak mąż w ogóle o tym mówił, nie chciałam bym w ogóle coś zaczynał. Tak się nakręciłam, że aż mnie bolało jak próbował - jak się okazało miałam zapalenie tam na dole i dlatego tak to odczuwałam. Ginekolog przepisała mi antybiotyk, maść i po pewnym czasie wszystko wróciło do normy...no, powiedzmy "normy". Bo okazało się wtedy, że mąż ma problemy z erekcją (pewnie z powodu tak długiej posuchy i mojego odtrącania go), ale "wyleczeliśmy" go Permenem (to taki lek na potencje) i teraz jest między nami w pełni OK. :) Na Twoim miejscu udałabym się do dobrego (!) ginekologa i on powinien dobrać Ci jakieś odpowiednie leki, które wierzę, ze Ci pomogą. Ściskam kochana i dużo siły życzę! (I jeszcze więcej namiętności :) :*)
 
witajcie ta gre sekrety nocy mielismy w zeszłym roku jak wszystko było ok chcielismy wyprubowac cos nowego ale ,,,
strasznie nas nudziła :-( serio jak dla nas do bani :-(
 
a co do żeli nawilzajacych mielismy Play ( niepamietam dokladnie nazwy ale taki bardzo znany )a obecnie mamy z Durexa o zapachu truskawki i,,
uzylismy go 2 razy :szok: jak tylko maz mnie posmaruje i zaczniemy sie kochac to strasznie nas piecza czesci intymne i od razu mamy po tych zelach infekcje intymne :szok: ja i mąż
 
pchelka prawdopodobnie oboje z mężem jesteście uczuleni na jakiś składnik żelu i stąd taka reakcja, a co do żelu Play to jest on własnie firmy Durex ;-)

ciocia_klocia - zamiast brać Permen i inne wiagry nie lepiej udać się do seksuologa? na 99% brak potencji u męża ma podłoże psychologiczne i szkoda pakować w siebie tabletki bo to nie rozwiąże problemu ;-) to tylko działanie doraźne i w końcu przestanie działać tak jak wszystkie leki
 
podobno asecurella wspomaga libido (chyba można ją brać nie stosując antykoncepcji hormonalnej), więc może spróbuj. a może zastanów się co Cię podnieca / podniecało i czytaj książki o podłożu erotycznym, które wzniecą w Tobie chęć na seks. ewentualnie idźcie do seksuologa, bo jak tak dalej będzie szło, to w końcu oboje (a pewnie zwłaszcza mąż) będziecie sfrustrowani co źle wpłynie na małżeństwo
 
Musisz pomyśleć o jakiś tabletkach. Libido spada np. w trakcie łykania tabletek antykoncepcyjnych, dodatkowo może spadła Ci flora bakteryjna i stąd to zniechęcenie. Spróbuj, raz dziennie łykać profemin intima. Może zrób też coś dla siebie, zmiana fryzury, kosmetyczka, po prostu coś po czym poczujesz się jeszcze bardziej atrakcyjna :)
 
Musisz pomyśleć o jakiś tabletkach. Libido spada np. w trakcie łykania tabletek antykoncepcyjnych, dodatkowo może spadła Ci flora bakteryjna i stąd to zniechęcenie. Spróbuj, raz dziennie łykać profemin intima. Może zrób też coś dla siebie, zmiana fryzury, kosmetyczka, po prostu coś po czym poczujesz się jeszcze bardziej atrakcyjna :)

Dokładnie, oprócz tabletek na pobudzenie libido, może po prostu zrób coś dla siebie i dla męża. Idzcie gdzieś razem, albo zorganizuj wieczór tylko we dwoje :)
 
reklama
Zgadzam się z omomom, przede wsyztskim zróbcie coś wspólnie, co Was jeszcze bardziej zbliży! :)

Te tabletki, mają wpływ na florę bakteryjną pochwy, co za tym idzie odbiją się tez pozytywnym echem na Twoje libido, nie sa przeznaczone tylko dla osób, które stosują antykoncepcje w tabletkach :)
 
Do góry