reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje libido jest w punkcie krytycznym (( co robi ...

pewnie masz rację.

Wyobrażam sobie, że to musi być stres jak chce się mieć dziecko i od pewnego czasu się stara, pewnie tylko o tym się myśli
 
reklama
krysiulek ja w ogóle nie planowałam dziecka i gdyby nie wpadka to bym się na nie nie zdecydowała, ale cieszę się, że tak wyszło, nie mogę się doczekać mojego fasola :) więc ja dopiero jak wyszedł mi pozytywny test zaczęłam brać Femibion i Omegamed, a potem to już w trakcie baby and mama med , głownie na problemy z trawieniem
 
niestety nawet jezeli tak wyjdzie z badan to ja nie moge brac zadnej antykoncepcji hormonalnej :-( zadnych tabletek, spiral, krażkow itp :-(

Też nie mogę brać hormonów, więc suplementuję naturalny progesteron w kremie (Progestella), zlecił mi go ginekolog na pms i spadek libido. Widzę poprawę. To może być alternatywa także dla Ciebie.
 
Odświeżam watek, a może coś w psychice podziałać, a nie tylko farmaceutyki i inne, w końcu wszystko podobno się dziej najpierw w naszej głowie.
 
Sali-Mali - to wszystko ze sobą współgra moim zdaniem, ale masz racje. Czasami zamiast tabletki lepiej po prostu szczerze porozmawiać, albo zadbać o nastrój, ^_^
 
Ja mam kilka sprawdzonych sposobów, lektura, czegoś, co mnie... nastroi, wanna, ciepła kąpiel, sensualna muzyka, potem proszę partnera o masaż... Generalnie same przyjemności; i nie powinno być problemów. My kobiety mamy tak, że na nas działają bodźce emocjonalne, a nie tak, jak na facetów - wzrokowe.
 
dardella, tylko jak na to wszystko znaleźć czas jak jesteś padnięta po całym dniu w pracy a potem z dziećmi, międzyczasie pranie, gotowanie? Ja wiem, ze wszystko zaczyna się w głowie i w psychice i trzeba się zrelaksować, ale ja nie mam czasu na długie kąpiele (zreszta nawet tego nie lubię, zaraz jestem rozdrażniona jak woda stygnie ;P), a tym bardziej masaże, to nie sprzyja nastrojowi...
 
reklama
W tak zwanym "międzyczasie" sięgam po moje małe czytadełko - mój sekret, a raczej "Twój Sekret". I kiedy wracam z pracy, to sobie w tramwaju zerkam, uśmiecham się do siebie i... nastrajam odpowiednio na wieczór :3
MamaMałgo, jak nie masz za wiele czasu w ciągu dnia, to właśnie polecam ci tę aplikację. Myślę, że po przeczytaniu kilku tekstów, będziesz miała "ochotę na więcej" w realu :)
 
Do góry