reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moje libido jest w punkcie krytycznym (( co robi ...

Czasem tak musi być. Dziadkowie mojej żony od 17 roku życia szaleją za sobą, teraz mają po 70 lat i jest dalej tak samo :)
Widocznie tak miało być i już. Nie byliście sobie pisani i cholernie ci współczuje.

Niestety nic z tym nie zrobisz, ewentualnie możesz spróbować na siłe :)
 
reklama
Mój mąż zaczął wyjeżdżać do pracy za granicę, czasami nie ma go nawet 2 miesiące, wtedy mi libido skacze do góry aż czerwona lampka się zapala :p A jak jest za długo w domu to znów do minimum, ale mi się wydaje, że ciągle nie mam dobrze dopasowanych tabletek antykoncepcyjnych, chociaż duża część libido jest w mózgu.
 
Mój mąż zaczął wyjeżdżać do pracy za granicę, czasami nie ma go nawet 2 miesiące, wtedy mi libido skacze do góry aż czerwona lampka się zapala :p A jak jest za długo w domu to znów do minimum, ale mi się wydaje, że ciągle nie mam dobrze dopasowanych tabletek antykoncepcyjnych, chociaż duża część libido jest w mózgu.

A przed przypisaniem tabletek lekarz robił Ci badania hormonalne z krwi ?
 
Ja tabletki brałam jeszcze przed swoim pierwszym stosunkiem, w związku zauważyłam, że moje libido =0, po rozstaniu jest podobnie. Nie wiem jak rozgryźć swój problem szczerze powiedziawszy. Ciekawa jestem czy jeśli zmieniłabym tabletki czy coś by się zmieniło...
 
Lekarz przed przepisaniem tabletek powinien zrobić badania na poziom hormonów - dzięki którym można idealnie dopasować tabletki do danej osoby. Z tego co zauważyłam rzadko który lekarz zleca te badania, raczej stawiają na sprawdzone i polecane pigułki.
 
To hormony prawdopodobnie. Teraz trzeba zaangażować męża, żeby postarał sie to zmienić. Powinniście stosować ciekawą, niekrótką, okraszona zapachami, gre wstepną, powinniście w ciągu dnia rzmawiać co zrobilibyście wieczorem, powinniście zacząć się kokieteryjnie dotykać. Te zabiegi spowodują powrót chęci na seks. na pewno. Musicie sie postarać.
 
my sie teraz staramy o dziecko i ja sobie po całym dniu stresującej pracy zaparzam Relaks i przyjemność - takie zioła na libido - w mojej opinii całkiem dobez dziłają i do tego wzmagaja płodność, mi pomaga i jestem bardziej rozluźniona i lepiej nastwiona do działań z Arturem na rzecz powołania na świat naszego malnstwa
 
już gdzieś słyszałam o tej mieszance Relaks i Przyjemność albo gdzieś na forum albo jakiś artykuł czytałam o tym,
 
reklama
na innym wątku pewnie czytałaś o tej mieszance z baby and mama med :)

ja to nie mam z tym aż takiego problemu ale w okresie staranie się przydaje coś czasami przy takiej presji :)
 
Do góry