reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moje objawy czy to ciaza?

Dołączył(a)
14 Maj 2018
Postów
3
Cześć mam na imię Agnieszka i mam 32 lata. Przez parę miesięcy mój cykl miesiaczkowy to 26 dniowy i trwał do 7 dni. A we wrześniu miałam 13 miesiączkę dość nietypowa gdyż krwawilam ze sluzem rozciagliwym. Miałam stosunek na sam koniec miesiączki 3 noce. 21 września wieczorem miałam dość nietypowe jednorazowe plamienie jaskrawo różową krwią. 24 września poszłam do ginekologa żeby skonsultować to i rutynowo zrobił mi usg. I z tego co powiedział to nie widzi żeby w najbliższym czasie miała być owulacja i nawet nie ma już śladu po owulacji. Zapytał o moje ciążę kiedy orientacyjnie mogłam zajść w ciążeciaze. Po moim wywiadzie nie potrafił wykluczyć ciąży i kazał brać witaminy. Teraz mnie bolą piersi mam dużo śluzu i sporadycznie mnie kuje przy bliznie po co.
 
reklama
Rozwiązanie
Sorry, ale jak lekarz nic nie widział, to co my mamy tutaj do dopowiedzenia?
Niby mógł nic nie widzieć, jeśli to tak wczesna ciąża, ale powinien ci wyjaśnić czy masz do paru dni np. zrobić test albo beta hcg...
Sorry, ale jak lekarz nic nie widział, to co my mamy tutaj do dopowiedzenia?
Niby mógł nic nie widzieć, jeśli to tak wczesna ciąża, ale powinien ci wyjaśnić czy masz do paru dni np. zrobić test albo beta hcg...
 
Rozwiązanie
Do góry