reklama

Moje piersi po karmnieniu

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez AniaZ_79, 16 Grudzień 2009.

1. AniaZ_79

AniaZ_79 Początkująca w BB

Hej mam duży problem zawsze miałam pięknęi jędrne piersi jednak po pół roku karminia mojego synka piersi zwiotczały a skóra stała sie sucha czy znacie jakis sposób aby przywrócić im jędrność przed :cool:okresu karmienia

2. Jolit@84

Jolit@84 Sierpniowa mamusia 09

Jezeli skora jest sucha to nawilzaj...dobre sa tez ponoc masaze pod prysznicem,natryski na przemian zimna i ciepla woda i ...jakies cwiczenia,ktore maja podniesc biust,poszukaj w necie napewno takie znajdziesz.

Chociaz wedlug mnie..zwiotczalym piersiom to juz chyba nic nie pomoze tylko ...skalpel;-):-D;-):-D;-)

3. reklama
  4. AniaZ_79

AniaZ_79 Początkująca w BB

A co myślisz o maseczkach kolagenowych nie powiększają piersi od rozmiaru A do D ale podobno pomagają i ujędrniają są takie specjalne na piersi znalazłam je na stronie beauty face .pl

5. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

Mam ten sam problem. Ja skońzyłam córkę karmić w czerwcu a za rok w lipu zaczęłam karmi chłopców (przez 9 miesięcy) - zakończyłam karmienie w marcu a piersi wyglądają nieciekawie... niestety

No marne to pocieszenie... nie zdecydowałabym się na taką "pomoc" - w końcu to operacja.

Ja ostatnio kupiłam tabletki BUST UP - biorę je 3 tygodnie po 3 dziennie. W piersiach czuję takie jakby mrowienie. Smaruję je różnymi specyfikami i nie spodziewam się cudów ale może ciut, może chociaz tyci się poprawi...
    Pozdrawiam.

6. mikus

mikus Aktywna w BB

no ja jeszcze karmie i mam zamiar karmic jak najdluzej, ale juz teraz widze, ze bedzie problem estetyczny:) smieje sie ze pojde na jakies nieinwazyjne zabiegi, ale na to trzeba miec sporo kasy. ja caly czas staram sie smarowac jakims kremem - mam z ziaji taki dla kobiet karmiacych. staram sie robic jakies proste cwiczenia, ale roznie mi to wychodzi. ja przed ciaza mialam duze piersi, a w ciazy to w ogole mi sie balony zrobily, wiec i to pewnie sie przyczynilo to tego zwiotczenia:( wszedzie pisza, ze karmienie nie niszczy piersi tylko zle biustonosze. pewnie i racja, ale ciezko jest zdobyc jakis dobry stanic w duzym rozmairze do karminia w przystepnej cenie.
    co do prysznicow zimno cieplych to ja raczej odradzam. ja jak postanowilam taka kuracje rozpoczac, to od razu niemalze nie nabawilam sie zapalenia piersi.
    mamaEmilki2005 - napisz jak te tabletki, cos pomogly:>

7. nojci

nojci Zielona

Też miałam taki problem po odstawieniu dziecka od piersi...poprosru myślałam, że już nie wrócą do normalnego stanu, tylko już będą całe takie “rozciągnięte” , oczywiście w życiu bym się nie zgodziła na jakieś zabiegi plastyczne, ale zaczęłam chodzić na maseczki ujędrniające z kolagenem http://salon.cece.pl/cennik/13 do tego jeszcze trochę ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej no I po pół roku było widać efekty. Jakieś suplementy też są dobre, więc warto się wspomagać :)

8. maxiu69

maxiu69 Początkująca w BB

Jest też coś takiego jak bezoperacyjny lifting. Po zabiegu od razu można wrócić do domu, nie pozostawia blizn i nie sprawia bólu. Można stosować zarówno na piersi jak i na brzuch centrumestetykiciala.pl/sculptra

Poleć forum