reklama

Moje pierwsze dziecko - mój pierwszy zabieg

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam 14 tc trafiłam do szpitala z potężnym krwotokiem myślałam że już poronilam lekarz na usg zobaczył że maluszek jest i słyszałam bicie serca maluszka okazało się że to krwiak pękł o którym nie miałam pojęcia spytałam się lekarza skąd ten krwiak nie był mi wstanie odpowiedzieć na to pytanie sami nie wiedzą skąd się nie biorą została w szpitalu leki kropluwki i leżenie tylko leżenie jedynie do wc .po tygodniu wyszłam do domu było trochę lepiej ale po tygodniu bycia w domu trafiam znowu do szpitala z krwotokiem walczyłam o maleństwo przez 3 tygodnie niestety krwiak okazał się poważniejszy 16tc poronilam wiem że był to Chłopiec Mój Synek była to moja pierwsza ciąża że strata jest ciężka się pogodzić nie mogę znaleźć sobie miejsca w domu płacz smutek i pytanie dlaczego ja czy jestem tak zła osoba że nie zasługuje być mama
Bardzo mi przykro , krwiaki nie są normalne , byłaś zapewne pod kontrolą gina , on nie wiedział ich wcześniej ? nie kazał brać choćby polocaed? i to nie jest Twoja wina ,nie mogłaś nic zrobić , ja poroniłam 2 razy wiem jak to jest ,choć nie był to tak daleki tydzień jak u Ciebie ?

reklama
Rozwiązania
0
Bardzo mi przykro , krwiaki nie są normalne , byłaś zapewne pod kontrolą gina , on nie wiedział ich wcześniej ? nie kazał brać choćby polocaed? i to nie jest Twoja wina ,nie mogłaś nic zrobić , ja poroniłam 2 razy wiem jak to jest ,choć nie był to tak daleki tydzień jak u Ciebie ?
Witaj najlepsze jest to że 30.04.2019 poszedł mi pierwszy skrzep delikatny od razu pojechałam do ginekologa dostałam tylko luteine i nic więcej i usg że niby jest wszytko ok pokazałam drugiemu ginekolowi to usg i on powiedział że tam ewidentnie widać krwiaka gdybym dostała informację wcześniej od razu leżała to moze moje dziecko by zylo ale teraz juz nie mam co gdybac bo to i tak nie przywróci mi zycia synka zmieniłam juz lekarza. A ty dlaczego aż 2 razy poronilas co było powodem tego ??

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witaj najlepsze jest to że 30.04.2019 poszedł mi pierwszy skrzep delikatny od razu pojechałam do ginekologa dostałam tylko luteine i nic więcej i usg że niby jest wszytko ok pokazałam drugiemu ginekolowi to usg i on powiedział że tam ewidentnie widać krwiaka gdybym dostała informację wcześniej od razu leżała to moze moje dziecko by zylo ale teraz juz nie mam co gdybac bo to i tak nie przywróci mi zycia synka zmieniłam juz lekarza. A ty dlaczego aż 2 razy poronilas co było powodem tego ??
Nie wiem, nie sprawdziłam tego , teraz jestem w 3 ciąży 25 tydzień i wszystko jest ok , córeczka rośnie zdrowo :)
ja też na początku miałam malutkiego krwiaczka ,gin kazał brać polocard i się stracił na następnej wizycie nie było ,a miałam tylko jednorazowe plamienie

Rozwiązania
0
Nie wiem, nie sprawdziłam tego , teraz jestem w 3 ciąży 25 tydzień i wszystko jest ok , córeczka rośnie zdrowo :)
ja też na początku miałam malutkiego krwiaczka ,gin kazał brać polocard i się stracił na następnej wizycie nie było ,a miałam tylko jednorazowe plamienie
No to super że Tobie się

Rozwiązania
0
No to super że Tobie się udało gratuluję ja nie zamykam się spróbuje jeszcze raz dlatego też zmieniłam już lekarza z prawdziwego zdarzenia A nie jakiegoś partacza. Jak wszytko będzie ok to za 3 miesiące będziemy próbować
A wam dużo zdrówka życzę

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry