reklama

Moje pierwsze świeta - WIELKANOC

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez knajda, 5 Marzec 2008.

1. knajda

knajda Jestem szczęśliwą mamą :)

jak widać w tytule to są moje pierwsze święta z moim chłopakiem i chciałabym je urządzić u nas w domu tylko nie wiem jakie potrawy trzeba przyrządzić bo nigdy sie temu nie przyglądałam... jak macie jakieś fajne pomysły na udane święta i przepisy na nie to będę wdzięczna

2. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Ja w tym roku za kilka dni przeprowadzam sie tez do nowego mieszkania i z checia poczytam o waszych poradach.Także chce urządzic w tym roku wielkanoc u nas.

3. reklama
  4. milkaa

milkaa Zaciekawiona BB

Jak widzę, wątek nie cieszy się popularnością. Nie wiem, czy nie za późno piszę. Wszystko zależy od tego, na ile osób święta i ile macie czasu. Jeżeli czasu macie mało, to skupcie się na przystawkach różnych (w stylu: 100 pomysłów na jajka). Z dań ciepłych to koniecznie żurek - pół godziny roboty. Natomiast jeżeli lubicie i umiecie gotować, to różne mięsiwa - kaczka z morelami czy cielęcina w sosie musztardowym. No i wypieki oczywiście - sernik, baba drożdżowa, mazurek.

5. gucioo

gucioo Fanka BB :)

myślę, że warto juz odświeżyć wątek dotyczący świąt Wielkanocnych :)
    czujecie już nadchodzące Święta? ja cieszę się na nie bardzo bo to będą pierwsze takie świadome święta dla mojego synka. Już mamy w planach malowanie pisanek, robienie dekoracji świątecznych. Sądzę, że same święta spędzimy u moich rodziców, zresztą z czego się bardzo cieszę.
    Dla mnie Święta Wielkanocne są piękne, jakoś wolę te wiosenne święta od zimowych, mają tą cudowną wiosenną magię, magię rodzenia się przyrody do życia.

aby wątek był jeszcze bardziej świąteczny mam dla Was ślicznego Wielkanocnego Kurczaka :) w sam raz na przedświąteczny czas...
    Wielkanoc 2009 - Wyślij życzenia wielkanocne online! Wielkanocny Kurczak

Poleć forum