reklama

Mokotów

Temat na forum 'Warszawa' rozpoczęty przez anbar, 26 Luty 2010.

1. anbar

anbar Fanka BB :)

A może są tu jakieś mamy z Mokotowa :-D?

2. meganne

meganne mamuśka

a no jestem ja, świeżo upieczona mama:D

3. reklama
  4. Fiołek2010

Fiołek2010 Gość

ja tez z mokotowa, mama styczniówka 2010;-)

5. Evita82

Evita82 Zaciekawiona BB

Hej ja dopiero będę mamą - termin mam na 7 październik, tez mieszkam na Mokotowie :)

6. meganne

meganne mamuśka

ooo styczniowa mamusia.....rozumiem zety ze swoimn babelk iem biegasz juz na spacerki... my zaczynalismy spacerkowac,ale zima wrocila....

7. ritarita

ritarita Początkująca w BB

Wlasnie przeprowadzilam sie z NY do warszawy, na Mokotow. Chetnie poznam kolezanki na spacery z dziecmi. Mam 7 mies synka. Najczesciej chodze do parku Arkadia. A wy?

8. mona_82

mona_82 Zaciekawiona BB

Hej...
    Jestem z Mokotowa, przyszła mama. termin na 10.08.2010. Z chęcią poznałabym przyszłe i obecne mamy z tej okolicy.
    POZDRAWIAM

9. Evita82

Evita82 Zaciekawiona BB

ja tez chętnie się z Wami zapoznam :) co prawda już zbliżam się ku końcowi ciąży i jestem coraz bardziej leniwa, bo brzuch mi ciąży trochę, ale zawsze możemy się umówić w jakimś parku, mamy tu pola mokotowskie, czy ogródek jordanowski - bywacie ?? Ja w takie upały staram się siedzieć w domu i unikam słońca wiec jakiś chłodniejszy dzionek bym preferowała, co do miejsca to jestem otwarta na propozycje :)
    Ritarita - uwielbiam NY - zazdroszczę wszystkim którzy mieli okazję pomieszkać tam dłużej niż przez miesiąc ....

Pozdrowionka dla wszystkich mamusiek z Mokotowa (przyszłych i obecnych)

10. reklama
  11. kinderniespodzianka

kinderniespodzianka Zaciekawiona BB

Ja jestem przyszłą mamą z Mokotowa :) Termin mam na 2 stycznia, a w poniedziałek powinnam znać już płeć dziecka ;)

12. Evita82

Evita82 Zaciekawiona BB

Fajnie to daj znać kinderniespodzianka jak będziesz wiedziała czy chłopiec czy dziewczynka :) u mnie będzie synuś Maciuś może nawet wcześniej niż 7 października :))

Poleć forum