reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mole książkowe

reklama
Dziewczyny co teraz czytacie? Nudzi mi się przeogromnie. Obejrzałam już chyba wszystkie seriale ;) Przeczytałam sporo książek( mój narzeczony ma już dość biblioteki ;) ). Niestety jestem na etapie - nie wiem co pożyczyć, nie wiem na co mam ochotę. Poradźcie proszę.
 
Wlasnie przerobilam "chuć" Andrzeja Depko i Ewy Wanat. Do tego 'prezenty' czyli "pomocy jestem tatą" Leszek K. Talko, "Macierzyństwo NON-FICTION, relacja z przewrotu domowego" Joanna Woźniczko-Czeczott
 
od czwartku zabralam sie za trylogie E.L. James dotyczaca nijakiego pana Greya. strasznie wciaga. wlasnie skonczylam calosc. mam w pdf, jak ktoras mamusia chetna to sie podziele....
 
Ja jestem w trakcie kolejnej książki Charlotte Link - "Ostatni ślad", bardzo mnie wciągnęła. Wcześniej skończyłam całą sagę Camilli Lackberg - POLECAM!

Z trochę z innej beczki, byłam wczoraj w kinie na "Drogówce" Wojtka Smarzowskiego, świetny film.
 
reklama
ją właśnie skończyłam najnowszą ase larsson, bardzo lubię jej kryminały. na półce mam teraz do wyboru ostatnia część greya albo karalnych jo nesbo. z greyem poczekamy chyba jak mąż wróci.. ;)

królowa ją na drogówke idę w śr
a ostatnio byłam na nedznikach - polecam
 
Do góry