reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitor Oddechu

kachha87

Mama Patryka :*
Dołączył(a)
2 Styczeń 2012
Postów
279
Miasto
Bełchatów
HEJ!
Proszę o opinie....
Jaki monitor oddechu najlepiej kupić?
Kto z Was miał i jak ocenia ?
Gdzie taki monitor można kupić? A może ktoś ma do sprzedania używany?
Czekam na dyskusję :)
 
reklama
Angel Care, płytki. Ja mam do sprzedania po Młodym. Kupić można w sklepach i hurtowniach z art. dziecięcymi i oczywiście na allegro.
 
ja tez mam angelcare ten płytkowy ale dziś zobaczyłam że jak chodze obok łóżeczka to on pika tak jak by Mały oddychał (narazie jestem w fazie testowej tego monitorka bo Maluch jeszcze w brzuchu)
ale chcem kupić ten do pieluszki doczepiany bo można go mieć wszedzie ,w wozku, kołysce ,leżaczku a ten płytkowy jednak tylko w łóżeczku. podepnę się pod Twój temacik Kachha bo tez jestem na etapie szukania dobrego i sprawdzonego monitorka ,mam nadziej ze wybaczysz:pPPP
do użytkowniczek na ile macie nastawioną czułośc tego monitorka (chodzi mi o te pokrętełko z tyłu )
 
a mozesz mi nap jaki masz model ?? tez wlasnei mam na 3 i jak ustawie tą opcję tic zeby pokazywalo kazdy oddech malucha i przemaszeruje kolo lozeczka ( mamy wykladzine dywanowa,nie z epanele moga sie poruszac ) to pika jak by wyczuwalo ruch w lozeczku:////
 
My używaliśmy snuza halo. Doczepiany do pieluszki, tak jak ktoś wcześniej pisał, jest wszędzie z dzieckiem. Dopóki większość czasu młoda spędzała leżąc, miała go na stałe, później już tylko na noc, jak już się strasznie zaczęła w nocy kręcić to zrezygnowaliśmy, bo co chwila się włączał fałszywy alarm. Ogólnie jestem zadowolona, kilka razy nam się włączył alarm, zanim doszłam do łóżeczka, słychać było jak młoda bierze mega wdech, nie myślę o tym, co by było bez monitora. Ale fałszywe alarmy też się zdarzały, na początku jak waga była piórkowa i wszystko na Jagódce wisiało (wyszła do domu z wagą 1930g...), później jak się wiercipiętek uaktywnił w nocy, ale miała już ponad rok więc sobie odpuściliśmy. Ale i tak zawsze szło odróżnić fałszywy alarm od tego prawdziwego... Jakby co, mogę oddać za jakieś grosze, tylko trzeba baterię nową dokupić. Z gwarancją do stycznia 2013 czy jakoś tak :)
 
ja rowniez polecam plytkowy angel care kupilam na tablica.pl za 150zl uzywany i spie spokojnie i nie martwie sie o swoje maluszki
 
Równiez Angelcare polecam, ale koniecznie z dwoma płytkami. Mam taki z nianią, fakt cena konkretna (ja zapłaciłam 509zł) ale posłuży mi na pewno długo. Niani też używamy od początku, młody idzie spać a ja na dół do kuchni i wtedy wiem co się dzieje na górze.

Owszem wyczuwa ruchy jak się idzie obok łóżeczka, ale np. kroków kota już nie wyczuł :-).
 
reklama
ja miałam snuza halo przypinany do pieluszki i pare razy zdarzały sie fałszywe alarmy (-za luźno załozona pieluszka-) -choc jeden raz jedak był prawdziwy monitor uzywałam 2 miesiące. ogólnie byłam zadowolona bo cały czas był z małym ale trzeba sie dobrze wprawic przy zakłądaniu na pieluszke bo inaczej sie właczał:) co troche denerwowało...ogólni ebyłm spokojniejsza bo czuwał nad małym gdy nie lezał w łózeczku.powiem ci długo nie mogłam sie zdecydowac który:)kupic
 
Do góry