reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Monitoring cyklu

xBUMx

.... życie cudem jest .... Moderatorka
Dołączył(a)
14 Luty 2016
Postów
12 631
Miasto
Śląsk
Witam.
Są może jakieś kobietki , które chodzą na monitoring cyklu ?
Możecie coś napisać na ten temat.

U mnie dziś pierwsza wizyta 11dc , pęcherzyka dominującego brak , następna wizyta za tydzień.

Poniżej lewy i prawy jajnik , moze ktoś umie coś

 
Ostatnia edycja:
reklama
Moli co to LUF bo za bardzo się nie znam :/

No u mnie pęcherzyki nie rosną , choć dziś następny monit i może jakiś cud będzie [emoji6]
 
Moli tak był cud w 25 dc pęcherzyk miał 1.9cm i nawet pękł jakoś w 27-28dc bo czulam pulsowanie jajnika i w 32dc na monicie sie potwierdziło !
Ale moje endo jest jakieś trojlinijne a po owu powinno być chyba jednolite czy coś takiego ..


 
Estable monitoring cyklu to sprawdza się np co tydzień ja mialam jak rosną pęcherzyk i czy dochodzi do owulacji , czy pękają itp. [emoji6]
Temp wiem , ze jakieś dwie fazy temp maja byc przed owulacja a po owulacji znów.
Najlepiej choć na nasz wątek , będę mamą juz niedługo - staramy sie o maleństwo , tam sa dziewczyny które starają się między innymi ja , więcej pomogą doradza [emoji4]


EVEEE 29.06 - beta hcg [emoji777]
LUSIA 30.06 - IUI [emoji169]
OLECZKA 30.06 - połówkowe
OLECZKA 1.07 - glukoza
KAROLA 1.07 - podglądamy bejbika
KAROLA 5.07 - połówkowe
KRUCZYCA 12.07 - podglądamy bejbika
 
Estable monitoring cyklu to sprawdza się np co tydzień ja mialam jak rosną pęcherzyk i czy dochodzi do owulacji , czy pękają itp. [emoji6]
Temp wiem , ze jakieś dwie fazy temp maja byc przed owulacja a po owulacji znów.
Najlepiej choć na nasz wątek , będę mamą juz niedługo - staramy sie o maleństwo , tam sa dziewczyny które starają się między innymi ja , więcej pomogą doradza [emoji4]


EVEEE 29.06 - beta hcg [emoji777]
LUSIA 30.06 - IUI [emoji169]
OLECZKA 30.06 - połówkowe
OLECZKA 1.07 - glukoza
KAROLA 1.07 - podglądamy bejbika
KAROLA 5.07 - połówkowe
KRUCZYCA 12.07 - podglądamy bejbika
Dziękuję za odpowiedź. Chętnie poczytam :)
 
reklama
Poczytać i pytać możesz , dziewczyny na pewno udziela ci informacji [emoji4]


EVEEE 29.06 - beta hcg [emoji777]
LUSIA 30.06 - IUI [emoji169]
OLECZKA 30.06 - połówkowe
OLECZKA 1.07 - glukoza
KAROLA 1.07 - podglądamy bejbika
KAROLA 5.07 - połówkowe
KRUCZYCA 12.07 - podglądamy bejbika
 
Do góry