reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Morfologia syna 8 Lat

Dołączył(a)
24 Luty 2014
Postów
2
Witam Wszystkich

Wiem, że tego typu wątki są częste, ale każdy przypadek jest inny.
Postanowilam zabrać syna do laboratorium i zrobić mu profilaktyczne badania, OB, CRP, poziom żelaza, morfologia ogólna i mocz ogólny.
Juz chodziło to za mną długo, gdyż mój syn wygląda blado, a jego wychowawczyni mówila mi ostatnio, że jest osowiały i szybko się męczy gdy biega.
Jego jedzenie jest różne, w sensie że nie wszystko lubi, obiady mogłyby nie istnieć.
Tylko owoce, jogurty, mleko, sery, a z warzyw papryka, brokuly, marchew i groszek, do tego lubi rodzynki, pestki przerózniaste, Wiem, ze w tych produktach ma duzo witamin i skladnikow mineralnych dlatego tez nie biegam za nim i nie wmuszam jedzenia.
Ale wykonałam tą morfologie i nie wszystkie wyniki są w normie.

PCT hematokryt płytkowy 0,149 (0,150-0,500)
MCH śr. masa hem.w krw czerw. 1,71 (1,8-2,2)
PDW- szer. rozkladu płytek 18,1 (8,0-18,0)
%limfocyty 22,9 (25,0-45,0)
%granulocyty 73,8 (45,0-70,0)

pozostałe wyniki morf w normie
żelazo, CRP, OB w normie

natomiast
białko w moczu 30 norma 1-14

Moze na tym forum znajduje sie ktos kto byłby uprzejmy zinterpretować te wyniki??

Bardzo bym prosiła,
 
reklama
Skonsultuj wyniki z lekarzem każdy przypadek jest inny u jednego będzie to grożne u innego nie biało w moczu może wystąpić po solidnym wysiłku a drugiego będzie to problem z nerkami rozbierzność duża więc nie ma co wprowadzać ciebie w błąd czasem i u moich dzieci miałam albo czegos za duzo a drugiego za mało a okazywało się że wynik jest dobry bo np dziecko było zaraz po infekcji . Nie należy szukać diagnozy w sieci tu znajdziesz masę informacji ale wszystkie jak się wczytasz prowadzą do raka i do samych złych rzeczy bardziej się tylko zestresujesz i to nie potrzebnie .
 
Do góry