reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Rozwiązania
0
No to ja się pochwalę. Czuję już od kilku dni i nie codziennie. Najpier stwierdziłam że to nie może być to bo za wcześnie ale lekarz twierdzi że czasem tak kobiety czują wczesnie. Przy poprzediej ciązy pierwszy raz poczułam w 18 tygodniu a teraz no szok.
Ale uczucie suuuuuuper
czekam na Was dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-)

reklama

kasiunia123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej post_ptaszyna, ale masz fajnie, też już bym chciała czuć motylki:tak:

E

Elunia1609

Gość
ooo ja też tak chcę :-)
ja tylko czasem mam wrażenie że coś się tam dziwnego dzieje :-D

Kroptusia

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
No to ja się pochwalę. Czuję już od kilku dni i nie codziennie. Najpier stwierdziłam że to nie może być to bo za wcześnie ale lekarz twierdzi że czasem tak kobiety czują wczesnie. Przy poprzediej ciązy pierwszy raz poczułam w 18 tygodniu a teraz no szok.
Ale uczucie suuuuuuper
czekam na Was dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-)
Ja tez cos podobnego czulam i tez szukalam na sierpniowkach ale mi powiedzialy ze za wczesnie :)) Hihihi i mi gin tez powiedzial ze w 2 ciazy moze byc wczesniej ale juz....hmmm:-)

szyszunka

Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Kochane to i ja chyba do Was dołaczę sie już, jestem w szoku, ale wiem na co czekam i może dlatego jestm prawie pewna że to dzidziulka, cudowne uczucie, jakby głaskanie, jakby motyl, jakby pękający pęcherzyk....... nie wiem, czy to napewno, ale powtarza sie jeszcze nieczęsto, w poprzedniej ciazy miałam tak samo, tyle że ok 15tyg., a już w 18 tyg normalne kopniaczki! mam nadzieje, ze to naprawdę dzidziulka i ruchy będą coraz mocniej wyczuwalne.....
cudowne uczucie jak brzunio tak "swędzi" i to coraz częściej.

Ostatnia edycja:

Alex91

wrześniowa mama 2009
Miasto
Warszawa^^
Rozwiązania
0
Ja to jeszcze trochę poczekam na te pierwsze ruchy. Nawet nie wiem czego się spodziewać.;-) Zazdroszczę Wam.;-)

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Rozwiązania
0
szyszunka...ale fajnie
Alex..już niedługo...Bedziesz wiedzieć co to. Albo motylek albo banieczki albo jakby ci się wj elitach buzowało, albo jakby ktoś pukał.
Tego sie nie da pomylić:-):tak::tak:

Karolinusia

Miasto
BYDGOSZCZ-CHEŁMŻA
Rozwiązania
0
Dziewczyny!!!

czytam i czytam i nie mogę się nadziwić :-) ile bym dała by już też TO poczuć...ehhhh
niestety będę musiała jeszcze poczekać :-( za wcześnie. Mam tylko obawę, że może "przegapię" ten moment...Podobnie jak Alex.
a tak na marginesie w pn mam drugie usg :-)

Wiolawb

Miasto
Szwecja, Stenungsund
Rozwiązania
0
U mnie jest tak, że ja spokojnie do tego podchodzę, tzn. moment ten nadejdzie jak już będzie na to czas... Natomiast M non stop szpiegowsko sprawdza każdego dnia, czy są już jakieś pierwsze sygnały od fasolinki, każdy szmer w jelitach to dla niego radocha, że dostał już znak od dzidziusia, hehee. To jest niesamowicie pocieszne.

reklama
O

onka

Gość
A ja Wam powiem tak czuje raz na jakiś czas poniżej pępka takie jak by coś uderzało delikatnie wewnątrz, tak jak Wy to właśnie opisujecie, ALE czy to na poczatku 10 tygodnia jest u mnie możliwe??????????????????????

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
madziaf21 Końcówka ciąży a pstrykanie w brzuchu Potrzebuję porady 22
Mythopoeia Uczucie kopania w brzuchu po ciąży Ciąża, poród, połóg 8
eMeczka89 7tc ciąży a kłucie w brzuchu Ciąża, poród, połóg 6
U Otarcie/ odparzenie na brzuchu w ciazy!! Ciąża, poród, połóg 14
L.Ewa Spanie na brzuchu Potrzebuję porady 4
C Dziwne drgania w brzuchu (37tc) Potrzebuję porady 9
M Spanie na brzuchu w ciąży? Potrzebuję porady 1
Myszawa Czy można "uszkodzić" dziecko w brzuchu? Potrzebuję porady 4
O brak czucia na brzuchu po CC Potrzebuję porady 3
A Co pomaga Wam przetrwac mdlosci i ssanie w brzuchu Ciąża, poród, połóg 9
M Zasypianie dziecka na brzuchu taty. Zdrowie 5
T uwypuklenie na brzuchu i twardniejący brzuch Ciąża, poród, połóg 2
Cyntia85 Czy dziecko w brzuchu moze przechodzic infekcje?? Potrzebuję porady 0
C 5 miesięc, boi się wszystkiego i nie chce leżeć na brzuchu Rozwój i zabawy 6
agusiaczek30 kłucia w brzuchu 22tc 6d Potrzebuję porady 4
J spanie na brzuchu 10 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 2
J spanie na brzuchu 10 miesięczne dziecko Potrzebuję porady 6
aga.k przechyla się/przewraca leżąc na brzuchu Zdrowie 8
A Brak czucia w brzuchu - 39tc. Ciąża, poród, połóg 8
madapi Odwróceni czyli pozycja dziecka w brzuchu Ciąża, poród, połóg 10
A zamek na brzuchu :)) Ładna mama 23
gosiaczek_ryki Krem na roztępy na brzuchu Dzieci urodzone w październiku 2006 10
Mała_Mi Brązowa kreska na brzuchu Dzieci urodzone w październiku 2006 11
A BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU Dzieci urodzone w kwietniu 2006 162
mloda_mamusia góry i doliny na brzuchu:) Dzieci urodzone w październiku 2005 14
KasiaKar Wyprawka - czyli zakupowe szaleństwo Styczniowe mamy 2021 10
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1375
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
aniaslu 365 dni, czyli naprawdę o tym marzą kobiety? Pytanie tygodnia 22
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
Paulina_1982 Diagnostyka niepłodności - czyli jakie badania wykonać Staramy się 3
aniaslu Poradnik świąteczny, czyli kupujemy zabawki! Co warto wiedzieć? Temat tygodnia 0
B "Wyluzuj się" - czyli jak zajść w ciążę z "wścieklizną macicy" Staramy się 87
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
aniaslu Bycie samotną mamą, czyli rozmowa o samodzielności, niepewności i poczuciu mocy Temat tygodnia 0
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
MamaT Wyprawka czyli szaleństwo na zakupach Grudniowe mamusie 2019 662
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
J Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc Staramy się 5
martoosia04 The Baby Dust Method - czyli zaplanujmy płeć naszego dziecka Staramy się 50
Megi86 Must have, czyli sprawdzone artykuły dla dzieci i niemowląt :) Lutowe mamy 2019 32
L Co z tymi wynikami beta HCG - czyli dużo pytań a mało odpowiedzi Potrzebuję porady 14
Maja Raczkowska Świąteczne dylematy alergika czyli jaką choinkę wybrać? Forum produktowe HB Nawilżacze i Oczyszczacze 12
Minimousedot High need baby czyli wyjatkowe i wymagajace Potrzebuję porady 300
joabab Dbamy o siebie i swoje brzuszki - czyli zdrowo się najadamy Kwietniowe mamy 2018 19
K Coś nie tak, czyli proszę o pomoc ! Ciąża, poród, połóg 8
karotka00 Październikówki gotują !! Czyli kulinaria i przepisy ;) Dzieci urodzone w październiku 2017 58
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
PanaKotka Na czym śpią użytkownicy BB czyli w poszukiwaniu materaca... Potrzebuję porady 1