reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

ja jakoś nie wierzę w takie pukanie w tak wczesnej ciąży :-) sama jestem w 13 tyg. czasem czuje że coś się dzieje ale na pewno nie czuje czegoś co przypominało by kopniaki, czy coś ;-) ale jeśli na prawdę czujecie to zazdroszczę :tak:
 
reklama
ja jakoś nie wierzę w takie pukanie w tak wczesnej ciąży :-) sama jestem w 13 tyg. czasem czuje że coś się dzieje ale na pewno nie czuje czegoś co przypominało by kopniaki, czy coś ;-) ale jeśli na prawdę czujecie to zazdroszczę :tak:

Elunia 1609 - na zdrowy rozsądek pewnie tak jest, ale jednak fajnie mieć taką chwię zastanowienia czy to było to ;-).
 
-inka koniecznie napisz jak się zapytasz :-) jestem bardzo ciekawa.
Bo może to nie są jeszcze kopniaki ale skoro maleństwo na USG w tych tygodniach może już fikac koziołki to może i my możemy odczówać jakieś delikatne dotknięcia.... bo napewno nie są to w moim przypadku jakieś wzdęcia czy coś, ja tak poprostu nigdy wcześniej nie miałam nigdy.....:tak: TO JEST NAPRAWDĘ ZASTANAWIJĄCE....
 
Ależ Wam zazdroszczę. U mnie początek 14 tygodnia i nic nie czuję.
Raz tylko wydawało mi się, że coś poczułam a potem jak na złość - flaczki zaczęły mi bulgotać dając do zrozumienia, że to one właśnie się rozpędzały:baffled:
Ale czekam cierpliwie:-D
 
Olgha no właśnie widzisz Ty czujesz cosik tam i .... i chyba jesteśmy odrębnymi przypadkami wyczuwalnych ruchów dużo dużo wcześniej :-)
Dziewczyny ja chyba dolaczam do Wam :-pOdczuwam takie delikatne bardzo ruchy, to znaczy jakby przelewlo mi sie w brzuszku, to nie sa dokladnie takie ruchy prawdziwe, bo plod jest za maly ale odczuwam ze ktosik mieszka w moim brzuszku, uwielbiam to uczucie:-):-):-)
Juz sie nie moge doczekac tych smyrniec, kopniec i motylkow -pamietam jakie to cudne uczucie jak bylam z Olivierkiem w ciazy-odczulam ruchy dopiero w 18 tyg;-)
Dziewczyny ale jestesmy szczesciary ze nosimy w sobie takie malenstwa nasze kochane cudne jedyne najwspanialsze dzieciaczki:tak::-D:-)
 
Dziewczyny ja chyba dolaczam do Wam :-pOdczuwam takie delikatne bardzo ruchy, to znaczy jakby przelewlo mi sie w brzuszku, to nie sa dokladnie takie ruchy prawdziwe, bo plod jest za maly ale odczuwam ze ktosik mieszka w moim brzuszku, uwielbiam to uczucie:-):-):-)
Juz sie nie moge doczekac tych smyrniec, kopniec i motylkow -pamietam jakie to cudne uczucie jak bylam z Olivierkiem w ciazy-odczulam ruchy dopiero w 18 tyg;-)
Dziewczyny ale jestesmy szczesciary ze nosimy w sobie takie malenstwa nasze kochane cudne jedyne najwspanialsze dzieciaczki:tak::-D:-)

Mnie gin "oswiecil" ze takie "ruchy" to rzecz bardzo zdrowa i ..faktycznie maja wiele wspolnego z wiercacym sie malenstwem :o)
Moj M nazwal to "blogoslawionym skretem kiszek" hihi ale faktycznie - jak cos zjem co malenstwu sie nie podoba potrafi niezle rozrabiac :o) Teza wsparta przez gina bo ja sama nie moglam w "ruchy" uwierzyc :o) :-p
Naleze do tych co to "maja Bobasa na zoladku" - wilczy apetyt na konia z kopytami a przelykam ...tyle co kot naplakal - hmm - moze powinnam sie raczej zglosic do weteryniarza:rofl2:
 
Ninonka a więc moja gin. powiedziała, że raczej to mało prawdopodobne, bo wiele dziwnych sygnałów dostajemy właśnie z jelit mimo że nigdy wcześniej czegoś podobnego nie czułyśmy. Jednakże, każdy organizm jest inny i nie należy do końca wykluczać tego na co tak czekamy :-).
 
Je też jestem raczej sceptycznie nastawiona do tak wczesnego odczuwania ruchów,ale kto wie, mogę się mylić...Ja nic na razie nie czuję,już się nie mogę doczekać :-) Jak się będzie za bardzo wierciło,to wyślę do "You Can Dance" :-D
 
reklama
Do góry