reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

dziewczyny nie wiem czy to TO - ale dziś poczulam COŚ dziwnego jakby w brzuszku sprężyna wpadła w wibracje:szok: takie DING!! czy to motylki? będę się wsłuchiwać i dam znać:tak:
 
reklama
Ja nadal mam to co pisałam wcześniej. Wczoraj jak siedziałam u babci poczułam znowu takie muśnięcie.... I to niby jeszcze za wcześnie....:confused:
 
dziewczyny nie wiem czy to TO - ale dziś poczulam COŚ dziwnego jakby w brzuszku sprężyna wpadła w wibracje:szok: takie DING!! czy to motylki? będę się wsłuchiwać i dam znać:tak:

koniecznie daj znac, poki co gratulacje ze wogole cos poczulas:-):tak:

Ja nadal mam to co pisałam wcześniej. Wczoraj jak siedziałam u babci poczułam znowu takie muśnięcie.... I to niby jeszcze za wcześnie....:confused:

wydaje mi sie ze to mozliwe takie musniecia, kopniaczki rzecz jasna beda duzo duzo poniej:-)narazie czujemy ze juz ktosik mieszka w naszych brzuszkach:tak:
 
ja czuje że tam dzieje się coś dziwnego ... :tak:
w dole to po prostu czuje jak się coś rozciąga ... jakby mnie ktoś rwał na kawałki :)
 
Ja ostatnio zaczynam miewac takie uczucie, że coś mi się tam wierci w brzuchu ale baaaardzo delikatnie, muszę się do tego mocno skupiac :)
 
Dziewczyny w których miejscach na brzuszku czujecie te ruchy, dotknięcia, bulgotania i nie wiem jak jeszcze to określić..???????????
Bo ja też coś odczówam ale chcę to tak bardziej nad pępkiem, czasmi na jego wyskości, z lewej i z prawej, raz tak raz tak.... hmmmmm
 
reklama
Do góry