reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

motyle w brzuchu czyli pierwsze wyczuwalne ruchy

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
No to ja się pochwalę. Czuję już od kilku dni i nie codziennie. Najpier stwierdziłam że to nie może być to bo za wcześnie ale lekarz twierdzi że czasem tak kobiety czują wczesnie. Przy poprzediej ciązy pierwszy raz poczułam w 18 tygodniu a teraz no szok.
Ale uczucie suuuuuuper
czekam na Was dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
ooo ja też tak chcę :-)
ja tylko czasem mam wrażenie że coś się tam dziwnego dzieje :-D
 
No to ja się pochwalę. Czuję już od kilku dni i nie codziennie. Najpier stwierdziłam że to nie może być to bo za wcześnie ale lekarz twierdzi że czasem tak kobiety czują wczesnie. Przy poprzediej ciązy pierwszy raz poczułam w 18 tygodniu a teraz no szok.
Ale uczucie suuuuuuper
czekam na Was dziewczyny:-):-):-):-):-):-):-)

Ja tez cos podobnego czulam i tez szukalam na sierpniowkach ale mi powiedzialy ze za wczesnie :)) Hihihi i mi gin tez powiedzial ze w 2 ciazy moze byc wczesniej ale juz....hmmm:-)
 
Kochane to i ja chyba do Was dołaczę sie już, jestem w szoku, ale wiem na co czekam i może dlatego jestm prawie pewna że to dzidziulka, cudowne uczucie, jakby głaskanie, jakby motyl, jakby pękający pęcherzyk....... nie wiem, czy to napewno, ale powtarza sie jeszcze nieczęsto, w poprzedniej ciazy miałam tak samo, tyle że ok 15tyg., a już w 18 tyg normalne kopniaczki! mam nadzieje, ze to naprawdę dzidziulka i ruchy będą coraz mocniej wyczuwalne.....
cudowne uczucie jak brzunio tak "swędzi" i to coraz częściej.
 
Ostatnia edycja:
Ja to jeszcze trochę poczekam na te pierwsze ruchy. Nawet nie wiem czego się spodziewać.;-) Zazdroszczę Wam.;-)
 
szyszunka...ale fajnie
Alex..już niedługo...Bedziesz wiedzieć co to. Albo motylek albo banieczki albo jakby ci się wj elitach buzowało, albo jakby ktoś pukał.
Tego sie nie da pomylić:-):tak::tak:
 
Dziewczyny!!!

czytam i czytam i nie mogę się nadziwić :-) ile bym dała by już też TO poczuć...ehhhh
niestety będę musiała jeszcze poczekać :-( za wcześnie. Mam tylko obawę, że może "przegapię" ten moment...Podobnie jak Alex.
a tak na marginesie w pn mam drugie usg :-)
 
U mnie jest tak, że ja spokojnie do tego podchodzę, tzn. moment ten nadejdzie jak już będzie na to czas... Natomiast M non stop szpiegowsko sprawdza każdego dnia, czy są już jakieś pierwsze sygnały od fasolinki, każdy szmer w jelitach to dla niego radocha, że dostał już znak od dzidziusia, hehee. To jest niesamowicie pocieszne.
 
reklama
A ja Wam powiem tak czuje raz na jakiś czas poniżej pępka takie jak by coś uderzało delikatnie wewnątrz, tak jak Wy to właśnie opisujecie, ALE czy to na poczatku 10 tygodnia jest u mnie możliwe??????????????????????
 
Do góry