reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mowa dzieci - gorąca prośba

reklama
Martysia, wielkie dzięki za pamięć. Zazdroszczę Ci maluszka i obserwowania jak się rozwija. mam nadzieję, że w końcu doczekam się swojego... Dziś mi się przyśnił mój maleńki synek, śliczny, z ciemnymi włoskami- pewnie dlatego, że tak bardzo pragnę Dzidziusia...
Pozdrawiam :)
 
Martynka, dzięki za trzymanie kciuków :) A całej twoje rodzince, czyli tobie, mężowi i Konradkowi za udział w akcji "pomoc w pisaniu pracy" ;) Wielkie dzięki!! Nie wiedziałam, że takie maleńkie szkraby wydają z siebie już takie dźwięki :) Pozdrawiam :D
 
Nie wiem czy się ie spóźniłam z pomocą ale piszę:) mój kochany siostrzeniec ma prawie 2 latka i 5 mieisęcy i mówi np:
kucia-ciocia
chuź-choć
biba-bawić
mama,tata,dziadzia,baba
kisia-krysia
kykus-tytus
ajo-jajo
kurcze więcej nie mogę sobie skojarzyć ale jak z nim chwilkę pogadam to naniosę trochę więcej "słownika"
pozdrowionka
 
Hej!!!

Kolorowa- kredko :) Nie spóźniłaś się, z radością wykorzystałam twoje informacje ;) Dziękuję :)

Dziewczynki, Wszystkim Wam bardzo, bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ!!!!!! Właśnie skónczyłam pisać pracę, całkiem niezłą ;) A to wszystko dzięki wam i Waszym pociechom. Jeszcze raz dziękuję :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!
 
Witam , moja Zosia ma niecałe 2 mce. od dobrego tygodnia "konwersuje" z nami, a wyglada to tak: grucha po swojemu grrr, dłłł, agu itp. Jak staramy sie mówic do niej mama, tata to wsłuchuje sie z zainteresowaniem ale zdecedowanie woli jak sie naśladuje to co ona mówi- wtedy sie usmiecha i odpowiada. raz ona "aggu" raz my - usmiech i powtórka. tak czasami przez kilka minut. :)

słłóweczko w kwestii czekania na dzidzie- znajomi leczyli sie długo - 7 lat a jak zrobili przerwe przed ostatecznosci (in vitro) to samo przyszlo. Maja teraz rocznego synusia. Czasami trzeba wyluzowac - chociaz to strasznie trudne...Trzymam kciuki, uda się!
Pozdrawiam
 
Joasia, dzięki za pomoc i za to, co napisałaś w sprawie starania się o Dzidzię. Jestem w trakcie nauki wyluzowywania się ;) ciężka sprawa, ale mam nadzieję, że wszystko się ułoży :) Pozdrawiam!!
 
reklama
Witam, nazywam się Iza i jestem mamą 22 miesięcznego Bartusia. Jego pierwszym słowem kilka dni po urodzeniu jak płakał było nee nee. Teraz wymawia mama tata, baba, ajaj. Ale większość mówi w sobie tylko znanym języku.:-) Najlepiej mu wychodzi przeglądanie gazetki bądź książeczki i mówienie w swoim języku.
 
reklama
Do góry