reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może coś o nas????

reklama
To ja też chcę do waszego klubu. Ja moge sie spotkac z Czarnulą, ale ona cos tu ostatnio nie zagląda :(. o i może jeszcze z Myfą jak przyjedzie w odwiedziny do babci.
 
A zapraszamy serdecznie:) Wystarczy komputerek, kubeczek herbatki z malinkami, jakies tlo muzyczne (dodatkowy plus - kazda z nas moze wybrac takie tlo jakie sama lubi ;) ) i mozemy sobie gadac o brzuszkach :)
 
musimy sie znowu umówić na gg na babski wieczór :) niedługo pewnie znowu jakiś interesujacy (ekhm) mecz w TV :) u mnie to gwarancja wolnego kompa ;) mozę wtedy?

halo a co z tetką? Dawno jej nie widziałam ???
 
To ciezko bedzie, bo u mnie mecz jest gwarancja zajetego kompa! Nie mamy tv tylko karte telewizyjna w komputerze. Chyba ze dostapie zaszczytu wypozyczenia mezowego sluzbowego laptopka ;)
 
Słuchajcie to umówmy sie na kolejny sabat ....
No właśnie gdzie Tetka ostatnio o niej i AsiK myślałam ale AsiaK sie odezwała a Tetka Nie!!!

Tetka gdzie jesteś?????????
 
patrzyłam na konto Tetki i logowała się ostatnio 1 listopada, a ostatnią wiadomość napisała 20 października :)
Tetko hop hop :) napisz proszę że wszystko OK!!!!
 
reklama
Do góry