reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może coś o nas????

Kira25

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 404
Witajcie dziewczynki...
Piszemy tylko na naszych fasolkach...
Wiem ,wiem, to teraz najwazniejsze. Ale moze poznajmy sie lepiej.
Skad jestemy - juz piszemy w innym watku.
Ile mamy lat, czym sie zajmujemy.... no i wracajac do najwazniejszego, to czy dlugo staralysmy sie o dzidzie, czy moze "wyskoczyla" sama...., czy jestemy mezatkami, czy jakos inaczej ;-)
Zaczynam pierwsza.
Mam 25 lat (10 czerwiec) i dzidzie zmajstrowalam sobie w prezencie urodzinowym (jakis tydzien wczesniej ;-) )
Studiuje (piaty rok i w pazdzierniku sie bronie)....
A do fasolki piersze podejscie robilam 1,5 roku temu (ale tak troche bez przekonania), a teraz udalo sie za pierwszym strzalem :-), jak tylko doszlismy do wniosku, ze bedzie ok, jesli bedzie
Ja z moim facetem jestem od trzech lat, ale zyjemy sobie na razie bez slubu (chociaz zareczyny byly).
Pozdrawiam wszystkie oczekujace.
 
reklama
W listropadzie kończę trzydzieści lat, to moja pierwsza fasoleczka. Jestem na piątym roku i w czerwcu (czyli za rok oborona). Pracuję w jedostce samorządowej ;D Ze swoim mężusiem jestem 7 lat. Staraliśmy się od maja czyli "zaskoczyłam" ;D od razu. :D ;D
 
A ja jestem Marta, w sierpniu skończę 24 lata. Jestem po slubie juz trzeci rok i sama nie wiem kiecy to tak szybko uciekło ale najważniejsze, że dalej jesteśmy zakochani w sobie jak dwa wariaty. O dzidzie starałam sie juz wcześniej ponieważ we wrzesniu zeszłego roku udało mi sie zajść w ciążę. Niestety brak akcji serca u dzidzi spowodował u mnie ten okropny zabieg. Po zabiegu miałam obowiazkowe cztery miesiace przerwy przeznaczony na rekonwalescencje. W drugą a więc obecna ciażę udało mi się zajść w trzecim miesiącu strarań, który raczej z góry skazywałam na niepowodzenie. A tu taka niespodzianka!!!
Pochodzę ze śląska i tutaj mieszkam. Pracuje w biurze handlowym ogromnej hutrowni chemii i kosmetyków.
A od dzisiaj od godziny 10.30 jestem panią magister!!!! ::)
Serdecznie pozdrawiam! ;D
 
Ja jestem Anetka ;D W tym roku stuknelo mi 28 latek, choc tego nie czuje ;D ;D Od paru lat mieszkam z moim Kochaniem w Londynie, ale pochodzimy z Rzeszowa. A fasolinke przywiezlismy sobie w prezencie z ostatnich majowych wakacji w Egipcie (Naprawde :D) Na zdjeciu obok to ja i moje Kochanie, podczas nurkowania w Egipcie (fasolcia powstala dzien pozniej ;D ;D)
 
:) WITAM jestem Aga,mieszkam nad morzem, w pazdzierniku skoncze 27 lat i to moja pierwsza ciaza. Jestem mezatka od 4 lat, ciagle zakochana po uszy w mezusiu  :laugh: z wzajemnoscia. Od 3 lat ucze dzieci ang. i niem. w prywatnej szkole i naprawde lubie swoja prace  :laugh: Mamy swoje mieszkanko, ale jeszcze nie do konca urzadzone, pewnie dzidzia przyspieszy teraz remonty. O dziecko staralismy sie prawie rok, ciesze sie , ze to sie udalo. Obym urodzila zdrowego bobaska, to rodzinka bedzie w komplecie  :) POZDRAWIAM CIEPLUTKO
 
Witam :)Ja mam 27 lat, skonczylam studia psychologiczne, obecnie pracuje w Urzedzie Miasta, w wydziale budzetu (ksiegowa- niecierpie tego  ;D ) .... po slubie jestesmy z mezem w sumie poltorej roku (cywilny) , a rok po koscielnym :) .... o fasolke starlismy sie od maja tego roku, co dalo odrazu poztywny wynik :) .... do maja mieszkalismy sobie w trojke, moj maz, ja i nasze malenstwo (owczarek belgijski - Hajdi) teraz jest nas czworka ;) ....
a to my ....
0000112nowy8lf.jpg

i nasze malenstwo ;)
1000359nowy17wx.jpg


pozdrawiam :)
 
reklama
w maju stuknęło mi 28 latek. Jestem z Lublina Z mężusiem jesteśmy już ponad 5 latek i mamy już jednego szkraba. W czerwcu Mati skończył 5 lat. O Fasoleczkę zaczęlismy się starać w maju i od razu z dobrym skutkiem :laugh: Ja pracuję w szkole i podobnie jak aga26ka ucze angielskiego. No więc od dzisiaj mam wakacje!!

mgr Marcia GRATULACJE
 
Do góry