reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może cos o nas?

Wiolu, przyznam sie, że sie popłakalam...
Wlasnie dlatego, zawsze mi wstyd gdy zaczynam narzekać jak też mi jest cięzko.. Guzik prawda. Cieszmy sie z tego co mamy....
 
reklama
Dołączam do słów...że jestes Wiolu bardzo ,bardzo dzielna..i silna...Jestem pewna ze za tyle nieszczesc i cierpienia..juz na ciebie czeka zasluzona nagroda!!! zycze duzo zdrowia dla Ciebie..męza...i synków...!!!!
 
Wiolu ja sie rowniez dolaczam do słow ze jestes bardzo dzielna kobieta znam jeszcze jedna taka osobe wiele przeszła i nawet przez chwile sie nie poddała jest nia moja siostra byly chwile kiedy mysłałam ze skonczy w wariatkowie ale nic takiego nie miało miejsca nie bede wam opisywac bo to jest jej prywatna sprawa ale chodzi mi o to ze trzeba sie sie cieszyc wszystkim tym co dobre zapomniec o wszystkim tym co złe.Aktualnie moja siostra tez jes w ciaży ur we wrzesniu bedzie to jej drugie dziecko(roznicA 12 lat)oj ale jak mamy obie humorki to nie mozemy sie spotykac za grosz nie umiemy sie dogadac.WAZNE TO BY BYC SZCZESLIWYM.Wiolu oggggggggggggrom zdrowka dla twoich panow i dla maluszka w brzuszku pozdrowionka
 
Dziękuje wam za wszystkie serdeczne słowa,chyba troszkę brakowało mi takich słów
 

Załączniki

  • 3580.gif
    3580.gif
    7,6 KB · Wyświetleń: 142
Wiolu-ja spóźniona ale dopiero sobie teraz poczytałam Twoje zwierzenia, silna z Ciebie kobieta i życzę Ci tej siły nadal, cisz się zdrowiem swojej rodzinki!
 
dotarłam i tutaj.wiec napisze kilka słów o nas.
z mezem jestesmy prawie 3 lata po slubie, rocznica bedzie 15 czerwca:) niecaly rok pozniej na swiat przyszla nasza coreczka, Agatka, ktora 5. czerwca bedzie miala 2 latka. mieszkamy w Hamburgu, ale planujemy powrot do Polski, aczkolwik pewnie dopiero po narodzinach maluszkow. ja mam 26 lat(jutro ;D) maz- Michał 28. 15 lipca na swiat ma przyjsc nasza mala gromadka, wiec pewnie swiat przewroci sie do gory nogami. juz teraz jestem pelna obaw, jak dam sobie rade praktycznie sama, Michal pracuje, na poczatku bedzie z nami, ale niecale 3 tygodznie. a przy ciekawskim dwulatku i trojce maluchow moze nie byc za ciekawie. ciaza nie byla planowana, nasza mala wpadka ::)oczywiscie sie ucieszylismy, nawet bardzo, szok przezylismy w 3 miesiacu kiedy okazalo sie, ze to trojaczki.. ::)
i to chyba na razie w wielkim skrocie na tyle:)
 
To ci dopiero "niespodzianka" - niezla "wpadka" - jak wpadac to na maxa :) Potrójna radosc :)
 
reklama
oczywiscie, jak wpadac to na maksa ;D za jednym razem wszystko zalatwione. a jutro opijamy ...soczkiem pomaranczowym ;D
 

Podobne tematy

Do góry