reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może cos o nas?

reklama
no to ja jestem pierwsza z urodzinowymi życzeniami
Katjaa-wszystkiego najlepszego i jak najspokojnieszych maluszków i zdrowiutkich no i oczywiście, oby szczęsliwie było przy porodzie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
 
KATJAA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DLA CIEBIE DUZO ZDROWKA RADOSCI I USMIECHU NA TWARZY UDANEGO ROZWIAZANIA ZDROWYCH MALUSZKOW I JESZCZE WIECEJ MIŁOSCI MAŁZENSKEJ ;D ZARTUJE MYSLE ZE TEJ WYSTARCZY CI JUZ DO KONCA ZYCIA JESZCZE RAZ DUZO ZDROWKA BO TO ONO JEST NAJWAZNIEJSZE
 
Katju juz wszystko wiem! Pisalam na ktoryms watku bys napisala skad jestes ale troszke mi zajelo by dojsc tutaj!!!
Witaj kochana i ciesze sie ze na naszym bb jest taki oryginal jak ty!!!! Nie gniewaj sie oczywiscie za takie okreslenie ale trojaczki to rzadkosc!!! Gratuluje ci z calego serduszka tej trojeczki i tej malenkiej istotki ,,ktora juz z wami jest- Agatki!!!
 

Podobne tematy

Do góry