reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może cos o nas?

Marthusia pisze:
a mi zawsze wydawało sie, że tabletki sa najlepszym środkiem antykoncepcyjnym...
Marthusia, tabletki antykoncepcyjne generalnie są najskuteczniejsze poza wstrzemięźliwością oczywiście ;D
jakie tabletki brałaś?

Paula pisała o środkach wczesnoporonnych, a to zupełnie co innego niż tabletki antykoncepcyjne, które zawierają hormony i przez to w ogóle cykł wygląda inaczej, przede wszystkim nie ma dni płodnych

nic się nie martw, bo nic nie dzieje sie bez przyczyny, z jakichś powodów Maluszek wybrał, że chce teraz przyjść na świat i teraz to jest najważniejsze  ;D
 
reklama
silvanca ja bralam Logest... a ciaza sie nie martwie..nie teraz(no moze czasami, jak zostaje sama i dolinke zlapie)naprawde ciesze sie,dla takich chwil, kiedy moge ogladac serduszko Maluszka naprawde warto zyc:)
 
Matrusiu logest to tabletki zawierajace bardzo mala dawke hormonow.sa one polecane przedewszytskim dla mlodych dziewczyn.ja mam kolezanke ktora tez wpadla biorac Logest.Teraz ma slicznego zdrowego synka.
 
silvanca pisze:
Paula pisała o środkach wczesnoporonnych, a to zupełnie co innego niż tabletki antykoncepcyjne, które zawierają hormony i przez to w ogóle cykł wygląda inaczej, przede wszystkim nie ma dni płodnych

Dokladnie tabletki antykoncepcyjne to hormony ktore zastepuja prace jajnikow .Powoduja ze nie ma jajeczkowania wiec nie mozna zajsc w ciaze.Niestety nie raz sie zdarza ze jest za malo tego hormonu i jajniki pracuja.Wtedy wlasnie mozna zajsc w ciaze bo jest jajeczkowanie.

 
To Ja tez skrobne cos o sobie bo przeciez po to chyba byl ten temat ;)
Mam 25 lat i jestem z mezem po slubie 3 miesiace :) Z zawodu jestem pielegniarka i pracuje na oddziale Hematologii Dzieciecej , niestety to bardzo ciezka i przygnebiajaca czasem praca.Mam plan zeby po urodzeniu naszego sloneczka zmienic oddzial na jakis inny dzieciecy(bo jednak kocham pracowac z dziecmi) na ktorym nie umiera tyle dzieciaczkow.Teraz siedze w domku i leniuchuje bo u nas ze wzgledu na szkodliwosc dla zdrowia (rozpuszczanie i podawanie chemii) nie mozna u nas pracowac w ciazy :) W domu oprocz meza mam jeszcze kotka Filemonka, ktory jest strasznym urwisem (jak ten bajkowy) ale ma dopiero 6 m-cy wiec mamy nadzieje ,ze troche wydorosleje zanim przyjdzie na swiat dzidzia.to chyba z grubsza wszystko o mnie ;D
 

widze, ze mamy ozywiona dyskusje na temat tabletek antykoncepcyjnych...

ja mam tylko nadzieje, ze moje Malenstwo urodzi sie zdrowe, ze tabletki, ktore nadal bralam bedac w ciazy w zaden sposob miu nie zaszkodza..to teraz moje jedyne marzenie...
 
Marthusia nie martw sie, nie po to Bog dał ci szczeście zeby zaraz odebrać wszystko dzieje sie z jakiegoś powodu dlatego nie martw sie na zapas, wiem ze to ciezko bo sama sie martwie o swoją płodność ale musimy wierzyć ze bedzie dobrze i musimy dostrzegać w tym wszystkim jakiś sens nawet jesli sie czasem wydaj ze go nie ma. pozdrawiam
 
staram sie nie martwic i myslec, ze wszystko est dobrze z Maluszkiem, ale czasami mam takie chwile, ze siedze w domu i placze, wydaje mi sie, ze cos jest nie wporzadku, nawet nie wiem dlaczego:(bo placze bez zadnego konkretnego powodu...
 
reklama
niestety hustawka nastroju to normalne u kobiet w ciazy jednym slowem hormony szaleja :D ja tez potrafie sie smiac cieszyc a za chwile popadam w jakis taki dolek ze wlasnie placze bez powodu,to raczej normalne marthusia;))pozdrawiamy
 

Podobne tematy

Do góry