reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może cos o nas?

no dobrze wtakim razie ja tez cos o sobie skrobne , mam 24 lata , pracuje w firmie zajmuacej sie organizacja eventow, konferencji i seminariow , czasami ciezko i stresowo , ale za to jakie znajmosci ;D, męzatką nie jestem i na razie nie planuje, oboje z partnerem cenimy swoj zwiazek takim jakim jest , a jest bardzo dobry . Naszego maluszka planowalismy od dluzszego czasu i wreszcie sie udalo z czego niezmiernie sie cieszymy, pewnie niedlugo bedziemy musieli wyjechac z Polski , to z przyczyn zawodowych mojego partnera, a narazie zyjemy tu i cieszymy sie naszym szczesciem :laugh:
 
reklama
jestem Kasia. mam 19 lat. w pazdzierniku skoncze 20 lat. chłopak ma na imie MAriusz 25 lat.
o ciazy sie dowiedzialam prze badanie krwi... bo mialam robione... robilam test ale nie widzialam dwoch kresek... moze tej drugiej nie zauwazylam...
gdy byłam pewna ze jestem w ciazy to o malo sie nie zalamalam... dla tego ze wczesniej chłopak mnie zostawil... ::) strach przed wychowywaniem sama dziecka... powiedzialam chłopakowi wrocil dopiero po miesiacu...
podonie mam do Marty... boje sie ze mnie zostawi sama z dzieckiem bo znajdzie inna dziewczyna... heh... czasami mysle ze on jeszcze nie wierzy w to co mowie...
gdy mu powiedzialam o ciazy to tylko powiedzialam... wroc ale tylko jesli mnie kochasz...
teraz nie wiem co mam myslec... wiem ze zyje dla tego bo jest dziecko...
 
Kasiu , mysle ze , zycie , a raczej ciaza zarowno ciebie jak i Marthusie zaskoczyla , jeszcze bardziej chyba waszych partnerow, dla mezczyzny nie zaleznie w jakim wieku i czy tego chcial , czy nie dziecko jest zaskoczeniem . i tak jak napisalam Marthusi nic na sile , musicie teraz odbudowac swoje zaufanie , odbudowac albo nareperowac wasz zwiazek , a jezeli sie nie uda , bo niestety taka mozliwosc trzeba to jasno powiedziec istnieje , napewno bedziesz wspaniala matka dla swego dziecka i poradzisz sobie w zyciu, mozliwe ze bez niego , a jesli znajdzie sobie kogos innego , czego oczywiscie ci nie zycze to tylko bedzie znaczyc , ze nie zasluguje na ciebie i zycie ktore nosisz w srodku
pozdrawiam
 
Kasia1986 pisze:
jestem Kasia. mam 19 lat. w pazdzierniku skoncze 20 lat. chłopak ma na imie MAriusz 25 lat.
o ciazy sie dowiedzialam prze badanie krwi... bo mialam robione... robilam test ale nie widzialam dwoch kresek... moze tej drugiej nie zauwazylam...
gdy byłam pewna ze jestem w ciazy to o malo sie nie zalamalam...  dla tego ze wczesniej chłopak mnie zostawil... ::) strach przed wychowywaniem sama dziecka... powiedzialam chłopakowi wrocil dopiero po miesiacu...
podonie mam do Marty... boje sie ze mnie zostawi sama z dzieckiem bo znajdzie inna dziewczyna...  heh... czasami mysle ze on jeszcze nie wierzy w to co mowie...
gdy mu powiedzialam o ciazy to tylko powiedzialam... wroc ale tylko jesli mnie kochasz...
teraz nie wiem co mam myslec... wiem ze zyje dla tego bo jest dziecko...
witaj Kasienka:)
jak przeczytalam Twoj post, to poczulam sie tak jakbym czytala o sobie..tez na poczatku bylam zalamana, nie wiedzialam co robic, nie moglam spac, jesc..ciagle sie zastanawialam co dalej...ale, przy pomocy rodzicow i przyjaciol( za co wszystkim jestem bardzo wdzieczna) znalazlam w sobie sile i powiedzialam o ciazy ojcu dziecka, bylo mi o tyle latiej, ze zanim to powiedziala, on przytulil mnie, przeprosail i powiedzial, ze caly czas kocha...
fakt, nie jest teraz rozowo, ale chcemy byc razem( przynajmniej ja, mysle, ze on tez...)po ostatniej klotni, gdy zostalam sama w domu, strasznie mi go brakowalo...teraz czekam az wroci do Poznania, chce powiedziec mu o swojej decyzji, tzn. ze chcialabym sprobowac zamieszkac z nim..
Kasiulka, Wam napewno tez sie ulozy!mocno w to wierze.
a jesli nie..bo jak napisala silunia i taka mozliwosc trzeba wziasc pod uwage (zarowno u Ciebie, jak i u mnie) to napewno bedziemy wspanialymi matkami, zrobimy wszystko, by te kruszynki, ktore nosimy pod serduszkiem byly kochane, zeby byly szczesliwe!tego jestem pewna!
 
wczoraj wieczorkiem wzielo mnie na wspomnienia powyciagalam wszystkie zdjecia jak dziewczynki sie urodzily i ogladalam kasete z porodu mojej Jessi oj ale sie rozkleilam ::) powiem wam ze boje sie tego ponownego bolu,ale co tam,wszystko sie zniesie dla kochanego malenstwa, najwspanialsze uczucie ktorego do niczego nie da sie porownac to te kiedy pierwszy raz mozemy zobaczyc nasze malenstwo,przytulic je i pocalowac :)
 
mnie też czasem tak bierze!!!!i prubuje sobie przypomnieć to uczucie jak mały zaczoł się we mnie ruszać!!!!!ale miestety nie mogą!!!!! :-[i jet mi z tym bardzo żle!!!!! :-[ :-[ :-[ :-[
 
czlowiek czesto zapomina o tych najprzyjemniejszych chwilach.ja moze bym tez nie pamietala,ale ogladam na kasecie moje reakcie kiedy malenstwo mnie kopalo,kiedy przyszlo na swiat jej pierwszy krzyk moj placz ze szczescia,i wtedy jak na to patrze przypominam sobie co czulam i oczywiscie tez sa lzy.ja mam tez pozapisywane pierwsze ruchy mojego malenstwa i zapislam sobie tez okolicznosci i to co czulam,latwiej wtedy do tego wrocic.a teraz kolejne malenstwo we mnie rosnie i juz sie nie moge doczekac jak bedzie kopac,uwielbiam to uczucie :D
 
ale sie tu dzis zasiedzalam ::) moja jessi zaraz wstanie a ja nic nie zrobilam jeszcze nie chce mi sie dzis kompletnie nic lenia mam totalnego ::)no ale trzeba sie wziasc za cokolwiek bo za niedlugo nie bedzie mozna przejsc spokojnie zeby nie nabic sie na jakas zabawke ;)
 
reklama
alys!!!!!!strasznie Ci zazdroszczę!!!!!!!(maleństwa w brzuszku)ja niestety z drugim dzidziusiem muszę jeszcze trochę poczekać! :-[ale jak się pojawi to też będę sobie wszystko zapisywać!!!!!całuski dla Was!!!!!!
 

Podobne tematy

Do góry