reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moze jednak ? Jak to interpretowac ?

Trochę się zgubiłam w tym cyklu. Czyli rozumiem, ze X czasu temu była miesiączka. 5 lipca byłaś u ginekologa, a pomiędzy 5 lipca a dniem dzisiejszym miałaś owulacje, w tym czasie uprawiałaś seks. Okres ma być za tydzień z hakiem, wiec owu pewnie miałaś (jeśli było) pod koniec ubiegłego tygodnia. Tak?

Jak masz infekcje to narazie odpuść seks, bo będziesz się w kółko z partnerem zarażać. Czy jest szansa na ciąże? Zawsze jest jak jest owulacja i seks. Jesteś nie tak długo po owu, nic teraz nie będzie świadczyło o ciąży, bo jeszcze jej nie ma, jest za wcześnie. Endo faktycznie duże, napewno było to w okolicy owulacji? Zawsze takie było? W sumie jeśli wcześniejsza miesiączka była skąpa to może takie być [emoji848] skontrolowalabym to po miesiączce.
teraz seksu nie uprawiamy ze wzgledu na infekcje nie chce żeby znow było to samo . 5 lipca poszlam po prostu na badanie bo cos mi nie pasowało 2 mies temu dostalam okres 7 dni wczesniej i tak jak dostalam 23 maja tak miesiąc później 22 czerwca zaczelam plamic delikatnie jasno różowa krwią gdzie u mnie nigdy się to nie zdarzało potem 2 dni krwawienia i przerwa 2 dni plemienia i koniec żadnych skrzepow . 5 lipca poszlam do ginekologa zrobiła mi USG pokazała duży okrągły pęcherzyk endometrium zbyt grube 15 mm jak na ten dzień cyklu , pytala się kiedy był okres jak wyglądał czy był skąpy . Zapisala globulki i kazała mi wziąć dopiero jeśli faktycznie przyjdzie okres bo kobiety w ciąży nie mogą ich brać ... Od zeszlej soboty pobolewa mnie brzuch tak lekko od poniedziałku jeszcze doszły piersi . Nigdy brzuch nie bolal mnie prawie 2 tyg przed okresem . Sama juz nie wiem poczekam po prostu do dnia spodziewanej miesiączki
 
reklama
Do góry