reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może ktoś miał 🤔

Paulina26777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Luty 2022
Postów
172
Hejka. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Wczoraj rano nie mogłam się wypróżnić ale wkoncu udało się. No ale zauważyłam trochę krwi. Potem za każda próbą wypróżniania nic nie szło ale na papierze była jasno czerwona krew. Jak myślicie czy mogą to być hemoroidy? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. A do lekarza mam dopiero za 4 dni.
 
reklama
Jeśli już masz problem z zaparciami ( trochę taka normalna rzecz w ciąży ) to zacznij od razu z tym walczyć . U mnie sprawdziły się suszone śliwki ( 4-5 na dzień, moczone ok 30minut-1 godzina w wodzie), ale są i w aptece specjalne płyny na zaparcia.
A jeśli pojawia się krwe to tak i tak lepiej to zgłosić lekarzowi.
A ogólnie masz problem z hemoroidami czy to 1x ?
 
Jeśli już masz problem z zaparciami ( trochę taka normalna rzecz w ciąży ) to zacznij od razu z tym walczyć . U mnie sprawdziły się suszone śliwki ( 4-5 na dzień, moczone ok 30minut-1 godzina w wodzie), ale są i w aptece specjalne płyny na zaparcia.
A jeśli pojawia się krwe to tak i tak lepiej to zgłosić lekarzowi.
A ogólnie masz problem z hemoroidami czy to 1x ?
1 raz. Czasem zdarzały mi się zaparcia ale wzięłam trawisto czy coś i przechodziło. A krew mam 1 raz
 
W ciąży niestety to częsta przypadłość. Ja nigdy nie miałam z tym problemu i z początkiem ciąży był to dla mnie szok z tym problemem.
Jeśli czasami ci się to zdarza to możesz mieć do tego większe predyspozycje.
Zacznij za wczasu włączać do codzienności (!) owe śliwki lub inne produkty zawierające dużo blonnika i pij dużo wody, codziennie a nie tylko gdy się TO zdarzy bo zdarzać może się to teraz bardzo często .
 
reklama
Do góry