reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może ktos tak miał

Dołączył(a)
14 Styczeń 2015
Postów
10
dziś byłam u ginekologa i zrobił usg i stwierdził ze zarodek od ostatniego usg(3 tygodnie temu) nie urósł i bardzo sie boje czy któras z was tak miała boje się ze to zły znak i ciąża obómarła
 
reklama
Nie wróży to dobrze.
Czy USG było wykonywane na tym samym sprzęcie przez tego samego lekarza? Czy ktoś konsultował?

Ja osobiście usłyszałam w szpitalu, że zarodek jest za mały, nie słychać serduszka a już powinno być słychać. A niedługo córeczka kończy 4 latka.

Poczekaj tydzień i wszystko się wyjaśni. 3 tygodnie to bardzo dużo dla zarodka. Mam nadzieję, że to tylko pomyłka lekarza...
 
Mam nadzieję, że przyniesiesz nam dzisiaj pozytywne informacje!

A nie napisałaś, w którym tygodniu ciąży teraz być powinnaś... Zrozumiałam, że to sam początek.

Nie zamartwiaj się tak - Twój stres też negatywnie wpływa (wiem - łatwo powiedzieć, ale ćwiczyć trzeba).
 
Do góry