reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może są jakieś mamy z okolic Trzebnicy, Brzegu Dolnego, Wołowa ?????

alijenka

Mamcia Nataszki :))
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
3 688
Miasto
okolice Wrocka
Chętnie nawiążę kontakt z mamami z tych okolic :-)

Mam ponad roczną córkę i czasami fajnie by było się spotkać z innymi mamami porozmawiać, pośmiać się, a dzieci w tym czasie by się pobawiły :-D:-):-D
 
reklama
Hej ja mieszkałam całe życie w powiecie trzebnickim:) A teraz mieszkam między Trzebnicą, Miliczem i Twardogórą:) Łapię się?
 
hej hej pewnie że się łapiesz :))))))))

przecież jak coś to można się spotkać w Trzebnicy :))))

i widzę że mamy w podobnym wieku dzieci :-):-):-):-):-):-) super !!!!!!!!!!!!
 
Mój mąż w Trzebnicy pracuje:) więc jak coś to nie ma problemu:)
Też zauważyłam, że Mikołaj tylko troszeczkę od Nataszki starszy:)
 
no to fajnie :)
jutro się odezwę bo teraz już zmykam spać, ma mała dziadyga już chrapie to i ja mogę się legnąć, mam dość dzisiejszego deszczowego dnia spędzonego sam na sam z dzieckiem :-:)-:)-(
 
Witam:)
Dzisiaj Ł ma wolne, więc przynajmniej nie będę sama w domu:) W deszczową pogodę to z tornadkiem można w domu zwariować. Wszystko z szafek wyrzuca- bałaganiarz nr 1.
 
Fajniutkie te sanki!!:) Ja jeszcze sanek nie mam, ale chyba kupię drewniane z oparciem. Zawsze to mniejszy wydatek, a nie wiadomo czy to moje tornado będzie chciało na sankach jeżdzić:)

A my późno wstajemy- znaczy Mikołaj przeważnie wstaje około 8 i się bawi, bajki ogląda, a ja tak sobie jeszcze jednym okiem przysypiam do 9:)
A dzisiaj wstaliśmy wcześniej, bo teścik dzisiaj robiłam i spać nie mogłam jakoś po nim:) w czerwcu Mikołaj będzie miał rodzeństwo:)
 
reklama
Do góry