reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może są jakieś mamy z okolic Trzebnicy, Brzegu Dolnego, Wołowa ?????

mam nadzieję że mu przejdzie szybko, zobaczymy jak będzie jutro i dam ci znać ... a tak względnie o której chciałaś jechać? Natan dostaje teraz syrop i chyba mu pomaga (Stodal) jeszcze musiałbym siękataru pozbyć i git :-)
 
reklama
nie no daj sobie jeszcze na wstrzymanie lepiej będzie jak Nataniel będzie zdrowy bo przy tej pogodnie jeszcze bardziej może się załatwić po basenie
 
Widzę, że to wszędzie tak chorobowo ostatnio, nie tylko u nas. Dobrze, że chociaż słoneczko świeci:) Wojtek ma rok, więc niektóre atrakcje mamy utrunione. Ale zawsze można próbować:) Zdrówka życzę wszystkim dzieciom i mamom.
 
hej dziewczyny :-)

od poniedziałku ruszają ferie a w związku z tym trochę atrakcji w domu kultury ;-)

mam nadzieję że się spotkamy a tu wam wypisuję propozycje dla maluchów:

we wtorki od 11:00 do 13:00 będą zajęcia w sali retro, w tym roku tematyka Reksio, zajęcia są dla maluchów przedszkolnych i szkolnych ale z młodszym też można przyjść, robi się różne fajne rzeczy są zabawy i robótki ;-)

w środy o 12:00 film dla maluchów w kinie za darmo ;-) w pierwszym tygodniu coś o gwiazdce a w drugim Pinokio ;-)

w czwartki od 15:00 znów zabawy w sali retro dla maluchów takei same jak we wtorki, z tym że w pierwszym tygodniu o 16:00 będzie bal karnawałowy, dorośli też mogą się przebierać ;-)

my z Natanielem będziemy na pewno ;-)

z Obornik też możecie przyjechać dziewczyny bo nikt nie sprawdza tego ;-)

Lenka mam nadzieję że ty też się przyłączysz z Gajką :-)
 
dziewczyny polećcie jakiegoś ortopedę dziecięcego w okolicy (na NFZ), a przy okazji jak znacie to okulistę i kardiologa (też od dzieci), najlepiej jak najbliżej Trzebnicy
 
Ostatnia edycja:
reklama
ortopedę już znalazłam, na Krzywoustego we Wrocławiu bo dobry dojazd szynobusem i najbliższy termin, poza tym mamy jeszcze poradę z wad postawy na środę w Emvicie, okulista przyjmuje w Trzebnicy (jak się okazuje, szok) więc to mam z głowy, pozostaje kardiolog i tu jest masakra bo wszędzie już się pokończyły limity ... :-(
 
Do góry