reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Może są jakieś mamy z okolic Trzebnicy, Brzegu Dolnego, Wołowa ?????

dzięki :-)

nie mówię że wprost niemiły, tylko np. czasem czuję się tak jakbym powinna wszystko wiedzieć bo to takie oczywiste, no ale tłumaczy dokładnie i w ogóle ;-) moja znajoma natomiast była zrażona bo jej powiedział że nie zajmuje się takimi maluszkami (była na początku ciąży, i to po stracie pierwszego dzidziusia więc też wrażliwa na to) bo jeszcze nie wiadomo czy donosi i takie tam :-| ...
 
reklama
hej hej

my już po zakupach, byłam kupić małej cieplejsze butki

kasia na necie on ma mało opinii, a to prawda że jest bardzo szorstki i wszystko trzeba z niego wyciągać, o wszystko pytać jakoś tak nie bardzo mi osobiście przypadł do gustu, moja siostra u niego też prowadziła ciążę, najbardziej jestem zadowolona jeżeli chodzi o Obornickich ginekologów to z dr. Grybosia jest niesamowity !!!!!! ale niestety ceny tez ma niesamowite tak jak i Skrzypek a temu to bym palca do leczenia nie dała mam alergię na niego niesamowitą !!!!
Zdróweczka dla Nataniela !!!!!!!!!!!!!

paulinka każdy z lekarzy ma swoich ulubionych pacjentów i może Ty do nich należysz :-D:-D, zresztą ja jak chodziłam do Winkla miała to samo bo chodziłam prv, a te dziewczyny co chodziły na NFZ to narzekały
 
ja osobiście nie musiałam wyciągać nic z niego, chętnie odpowiadał na wszystkie moje pytania długo i cierpliwie, nawet więcej niż była potrzeba, dla mnie ważniejsze jest to że zawsze ma na uwadze moje obawy i nie zwleka z żadnymi badaniami, zawsze pyta czy coś potrzebuję itd. i w sumie tego właśnie oczekuję od lekarza a nie żeby był jakiś super miły itd.

a co do Natanka to kombinuję cały czas co by tu wymyślić na te jogo rozkopywanie się w nocy :-(

no właśnie dziewczyny, a może byście chciały ode mnie kupić jakieś ciuszki dla maluszków? myślę że więcej dla Paulinki bo ma chłopaka tak jak ja, no ale różnie to jest ;-) mam tego całe kartony po Natanielku :-) jakby coś to tu dam link do ogłoszenia na Tablicy i z niego możecie też wejść na inne ogłoszenia ;-)

http://tablica.pl/oferta/kombinezon-na-zime-dla-maluszka-i-inne-ID1khi5.html
http://tablica.pl/oferta/ubranka-dla-chlopca-do-12-m-cy-ID1kh4H.html
http://tablica.pl/oferta/dresik-dla-chlopca-r-68-jak-nowy-ID3Ajxw.html
 
Ostatnia edycja:
kasia moja też się strasznie rozkopuje także do spania zakładam jej bodziaka z krótkim rękawkiem na to pajac i grube skarpetki :-):-):-)
no a wracając do lekarzy to ja u Malika niestety nie miałam tego że mi dawał to co chciałam, zawsze musiałam o coś prosić, a ciążę prowadziłam u Winkla to nawet aby nie płacić za te drogie badania kładł mnie w szpitalu i tam robił wszystkie badania za darem

ja mam ful ciuszków od siostry, aż muszę teraz pomyśleć o nowej szafie bo już się nie mieszczą te zimowe :-:)-(
 
Ja chodziłam prywatnie do Malika i musiałam się co wizytę kłócić, żeby kasę wziął a nie na fundusz:) Mi się wydaje, że on ma też do nas inne podejście, bo mój mąż jest policjantem. Najpierw pracował w drogówce we Wrocławiu, a teraz w Trzebnicy w drogówce. No i jak to mówią krzywdy sobie robić nie mogą:0


Kasia mój Mikołaj nosi rozmiar 92:)
 
Ostatnia edycja:
paulinka wow to masz dużego faceta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 92 !!!!!!!! moja 80-86 :-) i to 86 to z zapasem :-):-),
no to teraz wiadomo co i dlaczego jak Twój mąż pracuje w takim zawodzie to muszą się szanować !!!! :-p:-p:-p
 
Hehe :-) mój Nataniel to też chudziuteńki, ale twój Mikołaj mnie zaskakuje Paulinka, 92 cm wzrostu ??? :szok: szok po prostu, bo Natan od niedawna nosi 98 a jednak półtora roku różnicy między nimi :baffled: ... no ale jak się urodził to był w ogóle poza siatką centylową bo zaledwie 2250 g (hipotrofia) w ogóle przy moim szkrabie to faktycznie macie duże dzieciaczki :-) w zasadzie nie będzie widać między nimi różnicy :-D ...
 
reklama
Do góry