reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może znów zaczniemy wspólne odchudzanie?

Ja cwicze regularnie. Z ud mi tylko tluszcz nie chce zejsc i z brzucha (nieladnie to wyglada). Cwiczacy znajomi polecili mi wiec l-karnityne direct- mam ja zazywac podczas treningu. Nie karmie piersia, wiec nie mam tego typu obaw. A podczas cwiczen faktycznie zaobserwowalam wieksza wytrzymalosc miesni ;). Cwiczenia to podstawa i niestety, musimy sie do nich zmuszac...:sorry:
 
reklama
puk puk kobietki



ja z takim pytaniem czy można do was dolczyć też mam pare kilo do zrzucenia a w grupie to zawsze wieksza motywacja od poniedziałku mam zamiar przejść na diete kapuścianą
 
Hej.
jeśli można to i ja się przyłącze.

Do zrzucenia mam duużo bo w sumie jakieś 30 kg . Moim problemem jest słaba wola;) i mam nadzieję że przy wsparciu innych którym przyświeca ten sam cel mi się uda.

Mam zamiar zacząć od jutra ale nie mam pojęcia od czego zacząć. Może jakieś oczyszczenie organizmu?
 
Do góry