reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

może znów zaczniemy wspólne odchudzanie?

Dołączył(a)
17 Listopad 2009
Postów
5
hello wszystkim którzy tu zajrzą:) jestem z Bielska i mam do zrzucenia pare kilo- właściwie to jakieś7- ale jak się tylko uda to więcej. Nie jestem jeszcze mamą ale to chyba niczemu nie przeszkadza:) tak sobie pomyślałam, że może poodchudzamy się razem- zdrowymi sposobami? chce się ktoś przyłączyć?? ja zaczynam od jutra... zapraszam wszystkich.
prawda jest taka że potrzebuję wsparcia bo mam strasznie niski poziom motywacji:sorry: i myślę że z wami jakoś mi się uda:) pozdrawiam
 
reklama
witam.z checia sie z tob podochudzam tez mam troche kilo do zrzucenia jakies 25:crazy::crazy: i rowniez bardzo slabo motywacje a musze schudnac bo juz niedlugo slub:-D:-D jakies prpozycje od czego zaczac masz moze??
 
szczerze to ja też mam za niedługo ślub...w sierpniu i trzeba jakoś wyglądać:) ja zaczęłam od dziś. przede wszystkim wcinam błonnik z ananasem co pozwala mi ograniczyć porcje posiłków i oczywiście jem chrom bo do słodyczy to jestem pierwsza:)poza tym staram się ćwiczyć ( tzn będę się starać) co wieczór.a Ty jaki masz plan?
 
ja slub mam w lipcu wec troszke wczesniej heh:-) ja zaczynam od ograniczenia jedzenia do 3 posilkow dziennie w tym ze bez slodyczy i innych takich nie zdrowych do tego cwiczenie A6W zaczynam od dzis potem bede sie starac inne cwiczonka zrobic.
 
no tak mialam napisac 5 a niewiem czemu napisalam 3:-)ja sie wlasnie zbieram za cwiczonak na brzuszek a na sniadanko dzis jogurcik z platkami i owockami:-) waga zmierzona i miary porobione teraz sie nie bede warzcy do swiat moze cos mi zejdzie heheh mam nadzieje:-)
 
no i ja jestem juz po cwiczonkach uda mnie bola to chyba dobry znak:-):-) tylko brzucha nie czuje... moze zle cwiczylam hmmm... z reszta i tak narazie niemoge go przemeczac musze powoli zaczac bo jestem po cc wiec mysle ze na poczatek jest ok:-):-)
 
Buba ooooo Ty jesteś lipcowa mamuśką, tak jak i ja:-D:-D:-D

Gratulacje za pierwsze ćwiczenia. Wytrwałości w takim razie życzę.
 
reklama
Do góry