reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możecie rzucic okiem zdj usg 13tydzien

Dołączył(a)
14 Luty 2019
Postów
2
Cześć dziewczyny. Mam do was pytanko. Ostatnio byłam u mojej gin dodam że to moja druga ciąża pierwsza mam dziewczynkę. Poprosiłam ja czy może rzucić okiem czy już widać coś czy to chłopczyk czy dziewczynka nie bardzo jej to pasowało ponieważ miała spore opóźnienie ale popatrzyła szybko rzuciła że to raczej też dziewczynka troszkę mnie to zdziwiło bo w tej ciąży czuje się jakoś inaczej niż za pierwszym razem ale bardziej martwi mnie fakt co to może być na zdj ? Na zdj usg jest to bardziej widoczne tutaj troszkę słaba jakoś, jest to bardziej przy stopach
 

Załączniki

  • 20190214_212155.jpg
    20190214_212155.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 392
reklama
Narzady zenskie i meskie sa bardzo do siebie podobne i czasami ciezko jest okreslic w 13 tyg. plec dzieciatka. Swoja droga nikt z nas nie jest lekarzem, zeby stwierdzac takie rzeczy i dla mniej takie pytania sa po prostu bez sensu. Jesli nie jestes pewna czy doktor dobrze ocenila plec to na nastepnej wizycie, a podejrzewam ze bedzie za ok. 2-3 tyg., bedzie widac wiecej i mozna sprawdzic ponownie. To jakie masz samopoczucie w ogole nie ma wplywu na plec dziecka. Moj ginekolog zawsze powtarzal, ze plec potwierdzi sie w 100% dopiero na sali porodowej. Zreszta czy to takie wazne jaka plec?
 
Do góry