reklama

mozliwa ciąża pomocy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kika1989, 7 Wrzesień 2015.

1. kika1989

kika1989 Początkująca w BB

hej :) 31 sierpnia dostałam okres. Był to czwartek a w sobotę już okresu nie było, a teraz od czwartku pobolewa mnie głowa i całymi dniami mam mdłości i zgagę. . To już 5 dzien jak tak mnie mdli. Do tego zauważyłam ze mniej pale i juz 3 razy płakałam z nerwów. Nie pamiętam czy było jakieś większe przytulanie. Co myślicie?

2. sajmon1010

sajmon1010 Zaciekawiona BB

zrób test ciążowy :)
    :happy:

3. reklama
  4. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

Ciąża urojona :)

No ale zrób test to się przekonasz. Najlepiej z krwi, pewność 100 % :)

5. natka90

natka90 Fanka BB :)

Test albo ginekolog ;)

6. MalaZosia

MalaZosia Mamusia Piotrusia :)

i psycholog albo psychoterapeuta :)

7. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

a to już złośliwość jest.......

8. marlena91

marlena91 Fanka BB :)

Chyba faktycznie troche za szybko na jakies oznaki.. Ale dla pewnosci zrob test..
    Ja takich urojonych to ze trzy napewno mialam.. ;)

A psycholog raczej jest zbedny.

9. kika1989

Ani psychiatra ani ginekolog nie jest mi na razie potrzebny. Pytam bo moja koleżanka tak miała ze był okres a 2 dni po okresie gin jej mówi ze ciaza i synek jak nic. Na forum tez dziewczyny piszą o jakichś dwudniowych okresach i dzieciach. A chyba nie jest normalne mieć mdłości tak długo. Jutro zrobię test i dam znać ;)

10. reklama
  11. kate_p7

kate_p7 Fanka BB :)

Szczerze nie rozumiem tego posta. Minął już tydzień, a ty pytasz się na forum zamiast zrobić test od razu. Mogłabyś też pójść na bete z krwi. Jeżeli jest ciąża to badanie z krwi by ją wykazało nawet w czasie krwawienia, które nie było krwawieniem miesiączkowym de facto, jeżeli to jest ciąża. W ogóle ja bym się zapisała do ginekologa, bo jak to nie ciąża to zwykłe rozchwianie hormonalne czyli trzeba podać leki. W ogóle podejrzewasz, że jesteś w ciąży i palisz? gratuluje...

12. kika1989

ot nie podobały mi sie te mdłości i tyle. Co do palenia to gratuluje dziewczynom które odrzuca od palenia ale to nie jest takie oczywiste, ja akurat pale 4-5 papierosów dzienie.
    Ale u mnie sie jednak troche POZMIENIAŁO. Obudził mnie okropny smród właśnie papierosów (jak na kogoś kto pali 10 lat do dziwne) a to moj facet tylko wszedł do pokoju. Jak zaczęłam wymiotować to zrobiłam test i wyszło co wyszło. Potwierdzone 7 tydzień. A dziewczynie która wysyłała mnie do psychologa szczerze polecam samej się tam udać :) cial ...

Poleć forum