reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwa implantacja?

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Hej jestem tu nowa i potrzebuje porady, otóż cykle mam 26-28 dniowe, według kalendarzyka 10 była owulacja, kochałam się z moim partnerem 8,9,10,11,12,13. 14 zaczęły pobolewac mnie piersi i bola do dnia dzisiejszego tylko coraz bardziej, teraz do tego stopnia ze nie mogę ich nawet dotknąć, planowana miesiączka ma się pojawić za 4 dni, ból piersi prawie nigdy mi nie dokuczał czasem 2,3 dni przed okresem pobolewaly, wczoraj na bieliźnie zauważyłam wydzielinę lekko brązowa dziś jest koloru jasno różowego, brzuch leciutko pobolewa, czy możliwe ze jest to implantacja?
 
reklama
Rozwiązanie
Dokładnie tak, jak napisała poprzedniczka - wszystko jest możliwe.
Czekaj cierpliwie ze zrobieniem testu, bo może się okazać na niego za wcześnie, a Ty się rozczarujesz.
Do góry