reklama

Możliwe?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez gillisguurl, 25 Sierpień 2016.

NeSSi
Najlepsza odpowiedź NeSSi, 25 Sierpień 2016
Witam, mam 18 lat... Wiem, jestem niedouczona itd, ale denerwuję się. Więc sytuacja wygląda tak, że mam mojego pierwszego chłopaka, nie chce z nim... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. gillisguurl

gillisguurl Zaciekawiona BB

Witam, mam 18 lat... Wiem, jestem niedouczona itd, ale denerwuję się. Więc sytuacja wygląda tak, że mam mojego pierwszego chłopaka, nie chce z nim jeszcze uprawiać seksu ze względu na strach przed ciążą, więc jak narazie to się "bawimy". Zawsze było tak, że najpierw ja, potem on. Teraz też tak było, lecz po skończonym pieszczeniu oralnym, którego on był odbiorcą, całowaliśmy się, poszedł umyć ręce i twarz, wrócił (minęło ok 10-15 minut), znowu mnie pocałował i zaczął znowu pieścic oralnie. Przestraszyłam się, bo przecież mogłam mieć w ustach plemniki... I przenieść je do jego ust... Co prawda nie było wytrysku, ale pewnie wystąpił preejakulat. Czy to możliwe, aby przenieść z moich ust do jego plemniki z preejakulatu? Możliwe jest zapłodnienie w taki sposób?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14284509 by NeSSi, 25 Sierpień 2016
  3. iga2421

iga2421 Fanka BB :)

Ręce opadają:szok:
    Na pewno jesteś w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rolleyes2:

4. reklama
  5. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Nie ma opcji.

PO pierwsze pojedyncze plemniki nie mają szans przeżyć w ślinie.
    Po drugie nie każdy mężczyzna ma w pre ejakulacie aktywne plemniki.

Na przyszłość- tak obiektywnie to niemalże nie ma opcji by zajść w ciąże bez współżycia...

• Popieram! Popieram! x 1
    • Dziękuję! Dziękuję! x 1
    • Lista
  6. kinga30

kinga30 Fanka BB :)

Hahaha nie wierzę że pytasz serio☺

7. patka90.02

patka90.02 Fanka BB :)

Nie wierze... Nie ma takiej opcji abyś była w ciąży. Skoro wiesz, że jesteś "niedouczona" to chociaż o tym poczytaj...

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

O mój Boże...
    Niedouczona to byś mogła być, gdybyś nie wiedziała, co to internet, a skoro klepiesz na forum, to masz dostęp do sieci i potrafisz się tym obsługiwać, więc zamiast się bawić w zabawy dla DOROSŁYCH i ODPOWIEDZIALNYCH ludzi, zacznij czytać o współżyciu!
    A w szkole to SPAŁAŚ na wychowaniu do życia w rodzinie???

• Lubię to Lubię to x 3
    • Kocham to! Kocham to! x 1
    • Lista
  9. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

:szok::szok: nieee wierze w to co czytam

10. gillisguurl

gillisguurl Zaciekawiona BB

Ale nie pytam o wychowanie do życia w rodzinie, ani nie pytam czy wierzycie, nie pytam o internet. Pytam was o mozliwosc ciazy, wiecz oczekuje odpowiedzi tak lub nie i tyle :) Po co sie rozpisywac? :)

11. reklama
  12. Malaja

Malaja Fanka BB :)

niektóre kobiety tutaj tylko tak mogą dać upust swojej wszechogarniającej frustracji. Zapewniam CiE, że gdyby były 'po prostu szczęśliwe" to umiałyby się powstrzymać od ciętych komentarzy.
    Mądry człowiek nie poucza innych, nie gani ich, tylko jak nie ma nic mądrego do powiedzenia to milczy...

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  13. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jest jeszcze jedna możliwość - kobieta PO PROSTU SZCZĘŚLIWA i mądra, ale z wrodzoną alergią na głupotę ludzką.

• Popieram! Popieram! x 2
    • Lubię to Lubię to x 1
    • Lista

Poleć forum