reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Możliwość ciąży

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2020
Postów
2
Hej, może któraś z Was miała podobnie i się wypowie. W styczniu zostałam mamą, od razu po połogu miałam regularne miesiączki. Teraz przyszła 5 dni wcześniej, bez żadnych bóli i trwała 5 dni z czego zaczęło się bardzo dziwnie, ponieważ pierwszy dzień wyglądał jakby różowa krew ze śluzem. Generalnie okres był inny, taki rozciągliwy jak śluz. Wczoraj mi się skończył i mam mega mdłości. Nie wiem czy to wirus, czy grypa. Dodam, że ten okres bądź ewentualne krwawienie było dosyć obfite jak zawsze, jednak właśnie wyglądało inaczej. Pierwszy dzień różowy ze śluzem kolejne brąz ze sluzem. Miała któraś z Was tak i okazało się, że jest w ciąży? Mnie już nic nie zdziwi, bo w pierwsza ciąże zaszłam podczas miesiączki 🤷🏻‍♀️ Wiem, ze wiarygodny będzie tylko test, jednak przed zrobieniem, chciałam poznać Wasze opinie. Pozdrawiam.
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam tylko ciekawa, czy ktoś tak jak ja miał taki okres i okazało się, że to implantacja.

Nawet jeśli ktoś by Ci napisał, że tak właśnie miał i okazało się to implantacją, to co Ci to da? Przecież u Ciebie może być zupełnie inaczej, a tylko narobisz sobie niepotrzebnie nadziei lub niepotrzebnie się zdołujesz...
Jeśli uprawiacie seks bez zabezpieczenia, to ciąża jest jak najbardziej możliwa, zwłaszcza, że w pierwszą też zaszłaś w "niestandardowym" terminie.
Tylko test lub beta prawdę Ci powie.
 
Dzięki za odpowiedzi. Wiem, że test lub beta są tylko odpowiedzią czy jest ciąża czy nie i nikt inny mi nie wywróży. Byłam tylko ciekawa, czy ktoś tak jak ja miał taki okres i okazało się, że to implantacja.
 
Byłam tylko ciekawa, czy ktoś tak jak ja miał taki okres i okazało się, że to implantacja.

Nawet jeśli ktoś by Ci napisał, że tak właśnie miał i okazało się to implantacją, to co Ci to da? Przecież u Ciebie może być zupełnie inaczej, a tylko narobisz sobie niepotrzebnie nadziei lub niepotrzebnie się zdołujesz...
 
Rozwiązanie
Do góry