reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Dołączył(a)
11 Luty 2008
Postów
1
Po 8 miesiącach po pierwszej ciąży znów jestem w ciąży. Na poczatku sie rozpłakałam, zastanawiałam sie jak sobie poradze z dwójka małych dzieci. Mój mąż mnie uspokajał, ale i tak nadal sie boje, czy sobie poradze.:szok:
 
reklama
Zgadzam sie z Gina ja tez byłam troche podłamana choć bardzo chcieliśmy szybko mieć drugie dziecko to jednak jak zobaczyłam wynik testu przerazenie było pierwsze a potem szczescie ktore trwa do teraz.:-)
Chłopcy rosną Igor uważa na brata jak coś siedzieje woła mnie zaczynaja sie ze sobą bawić i jest fajnie.:tak:
Zawsze beda gorsze i lepsze dni ale dla dzieci warto zwłaszcza ze te gorsze szybko mijaja i sie o nich zapomina;-)
 
Korba ja sie dowiedziałam po 5 miesiącach :tak: tez ryczałam i dałam rade będzie dobrze zobaczysz:-);-)
 
Ja sie dowiedziałam, jak Maks miał 6 miesięcy a Ola niewiele ponad dwa lata...
świat mi sie załamał i dużo łez wylałam i do tej pory zdarza mi sie płakac:zawstydzona/y: no ale są lepsze i gorsze dni a im dzieci starsze tym tych lepszych wiecej:tak:
są plusy małej różnicy wieku i trzeba sobie o nich często przypominać;-)
 
Ja tez bede miała po raz drugi.. dzidziusia.. a myslałam ze człowiek jak ma już jedno dziecie na koncie.. to troche bedzie uwazał by i postarac sie o nastepne za kilka ładnych lat...
jak sie dowiedziałam ze bede miała drugie to wyłam jak bóbr... bo jestem młoda mamą teraz 22latka mi stukną w tym roku... a tu co 22 latka i 2 ka dzieci...
Teraz juz tak nie szlocham... i powoli sie ciesze bo moze teraz dziewczynke bede miec... o ktorej tak marzyłam...
 
Witam, ja również spodziewam się dziecka ,już po raz trzeci .starsza córka ma 4 lata ,młodsza prawie 8 miesięcy ,Jak się dowiedziałam że znowu jestem w ciąży mała miała 4 miesiące .Byłam w szoku ,tym bardziej że już więcej dzieci nie planowaliśmy,ale cóż stało się .termin porodu mam prawie identyczny jak rok temu ,czyli będzie równy rok różnicy.Powoli pogodziłam się z losem i mam nadzieję ,że dziecko urodzi się zdrowe ,a reszta jakoś się ułoży.
 
lojka32 pewnie, ze się ułoży
jak Ci będzie źle to kto jak kto ale my Cie doskonale zrozumiemy:tak:
pisz jak najczęściej, nie tylko jak Ci źle;-)
trzymaj sie! będzie dobrze!
 
ja sie o drugiej ciazy dowiedzialammajac 3miesieczne dziecko :)
dodatkowo zmienialismy mieszkanie i mieszkalismy w 1 pokoju u mojej babci :)

trzymaj sie
bedzie wszystko ok
 
przebijam
ja sie dowiedzialam jak Hania miala 2 miesiace....nadal nie do konca w to wierze
 
reklama
Lilka, to nawet mnie przebiłaś...
widze, ze podobne suwaczki mieć będziemy, tylko płeć za drugim razem inna niż u mnie, to teraz zycze synka i dużo siły, trzymaj sie dzielnie, będzie dobrze no a dziewczynki są spokojniejsze (przynajmniej u mnie;-))

moja kuzynka jest lipcówką 2005 tak jak Ty, Marthuśka, ma synka Alusia
pozdrawiam cieplutko
 
Do góry