reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Temat na forum 'Dzieci rok po roku' rozpoczęty przez korba68, 13 Luty 2008.

1. korba68

korba68 Początkująca w BB

Po 8 miesiącach po pierwszej ciąży znów jestem w ciąży. Na poczatku sie rozpłakałam, zastanawiałam sie jak sobie poradze z dwójka małych dzieci. Mój mąż mnie uspokajał, ale i tak nadal sie boje, czy sobie poradze.:szok:

2. MadziulkaS

MadziulkaS mama dwoch rozrabiakow

Zgadzam sie z Gina ja tez byłam troche podłamana choć bardzo chcieliśmy szybko mieć drugie dziecko to jednak jak zobaczyłam wynik testu przerazenie było pierwsze a potem szczescie ktore trwa do teraz.:-)
    Chłopcy rosną Igor uważa na brata jak coś siedzieje woła mnie zaczynaja sie ze sobą bawić i jest fajnie.:tak:
    Zawsze beda gorsze i lepsze dni ale dla dzieci warto zwłaszcza ze te gorsze szybko mijaja i sie o nich zapomina;-)

3. reklama
  4. tynka

tynka Gość

Korba ja sie dowiedziałam po 5 miesiącach :tak: tez ryczałam i dałam rade będzie dobrze zobaczysz:-);-)

5. mamaoli

mamaoli Gość

Ja sie dowiedziałam, jak Maks miał 6 miesięcy a Ola niewiele ponad dwa lata...
    świat mi sie załamał i dużo łez wylałam i do tej pory zdarza mi sie płakac:zawstydzona/y: no ale są lepsze i gorsze dni a im dzieci starsze tym tych lepszych wiecej:tak:
    są plusy małej różnicy wieku i trzeba sobie o nich często przypominać;-)

6. Domanska86

Domanska86 Kasia - Domisiowa Mama

Ja tez bede miała po raz drugi.. dzidziusia.. a myslałam ze człowiek jak ma już jedno dziecie na koncie.. to troche bedzie uwazał by i postarac sie o nastepne za kilka ładnych lat...
    jak sie dowiedziałam ze bede miała drugie to wyłam jak bóbr... bo jestem młoda mamą teraz 22latka mi stukną w tym roku... a tu co 22 latka i 2 ka dzieci...
    Teraz juz tak nie szlocham... i powoli sie ciesze bo moze teraz dziewczynke bede miec... o ktorej tak marzyłam...

7. lojka32

lojka32 Początkująca w BB

Witam, ja również spodziewam się dziecka ,już po raz trzeci .starsza córka ma 4 lata ,młodsza prawie 8 miesięcy ,Jak się dowiedziałam że znowu jestem w ciąży mała miała 4 miesiące .Byłam w szoku ,tym bardziej że już więcej dzieci nie planowaliśmy,ale cóż stało się .termin porodu mam prawie identyczny jak rok temu ,czyli będzie równy rok różnicy.Powoli pogodziłam się z losem i mam nadzieję ,że dziecko urodzi się zdrowe ,a reszta jakoś się ułoży.

8. mamaoli

mamaoli Gość

lojka32 pewnie, ze się ułoży
    jak Ci będzie źle to kto jak kto ale my Cie doskonale zrozumiemy:tak:
    pisz jak najczęściej, nie tylko jak Ci źle;-)
    trzymaj sie! będzie dobrze!

9. sunfloower

sunfloower Zaciekawiona BB

ja sie o drugiej ciazy dowiedzialammajac 3miesieczne dziecko :)
    dodatkowo zmienialismy mieszkanie i mieszkalismy w 1 pokoju u mojej babci :)

trzymaj sie
    bedzie wszystko ok

10. reklama
  11. Lilka

Lilka Moderator

przebijam
    ja sie dowiedzialam jak Hania miala 2 miesiace....nadal nie do konca w to wierze

12. mamaoli

mamaoli Gość

Lilka, to nawet mnie przebiłaś...
    widze, ze podobne suwaczki mieć będziemy, tylko płeć za drugim razem inna niż u mnie, to teraz zycze synka i dużo siły, trzymaj sie dzielnie, będzie dobrze no a dziewczynki są spokojniejsze (przynajmniej u mnie;-))

moja kuzynka jest lipcówką 2005 tak jak Ty, Marthuśka, ma synka Alusia
    pozdrawiam cieplutko

Poleć forum