reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

reklama
rusałko 29 moje gratulacje. Twoja córcia urodziła się tego samego dnia, co mój Kacper, też 3 stycznia :-)

Oj dziewczyny mam stracha. Wczoraj przy kąpieli wyczułam pod pachą guzek wielkości groszka. Wiem, że to nie musi być nic groźnego, ale przestraszyłam się. Umówiłam się na usg na czwartek do chirurga, ale nie chcę nikomu na razie nic mówić, żeby nikogo nie straszyć. Gdzieś jednak muszę się wygadać. Moja pesymistyczna natura podsuwa mi straszne scenariusze.
 
Witam :-) i mam nadzieję, że można do Was dołączyć ;-)

Moja córcia za 2 dni kończy roczek, a małe ma się urodzić na początku czerwca ... będzie niecałe 1,5 roku różnicy :tak:

Trochę się obawiam, że na początku może być ciężko, ale zawsze marzyły mi się dzieciaczki rok po roku, więc mam, co chciałam :tak:

Rusałka, gratuluję !!!
 
Rusałka gratulacje!!! A jak poród? Mam nadzieję, że znośnie :-) I jak reakcja starszego brata?
Jol witaj :-) Oj, tak - będzie cieżko :p
Na-tuska dobrze, że z Fifim ok :-) widocznie taka jego natura, jak piszesz.
Ja z Renią ciągle miałam zawroty głowy i ciągle bym spała. Kinia też dużo spała (2 razy w ciągu dnia i nawet 3 godziny potrafiła spać) tak jakoś po roczku, w okresie kiedy u mnie brzuszek z Renią był dość krągły już - i wtedy ja też się kładłam, a jednak Renia mało śpi :-( szkoda, że nie ma mojego rytmu.
Jak dziecko budzi się rano z uśmiechem to fajnie zaczyna się dzień. Jak Kinia miała okres budzenia się z wyciem trwającym nawet godzinę i dłużej i odezwać się nie można do niej było, bo się nakręcała na nowo (ale to jak w ciągu dnia spała a nie rano), to to macierzyństwo takie różowe nie było...

Dziś chciałam odbić dziewczynkom rączki farbą plakatową w pamiętnikach i na kartkach, żeby oprawić (myślałam nawet o takich prezentach dla dziadków z okazji ich święta), ale Kinia się bała farby! plasteliną się bawiła i wsio ok, ale farby nie dotknie ;-) A Renia zaciskała piąstki i mamy byle jaki odcisk. Dobrze, że mają już obie odciski w glince :-)
 
Hej!!! jak Oluś mi pozwoli, to się znowu rozpiszę ;-) Maksio w weekend gorączka, katar i kaszel, na szczęście do wtorku mu się poprawiło i jest w przedszkolu, ale teraz Oluś gorączkuje i ma katar... niech już będzie wiosna!!!! :-D

Tosiaczku rozumiem Cię doskonale!!! nie mogłam się doczekać, aż chłopcy przestaną chlupać i wszędzie będzie czuć mleko! Ani ładnie ubrać, bo zaraz i tak trzeba było przebrać :-p

U nas podobnie wyglądały pobudki w ciągu dnia – wieczny ryk, aż się człowiekowi nic nie chciało. Olek przez pierwsze pół roku budził się rano z wielkim rykiem, aż żyć się nie chciało i nie można się było cieszyć macierzyństwem :-(

Ja robię dla Dziadków kalendarze ze zdjęciem, no i przedstawienie w przedszkolu :-p

Na-tuska trzymam kciuki za Filipa!!! też się dziwię, jakie te nasze dzieciaczki dzielne :-)

gratulacje dla Młodej, że z butli pije;-)

Marto gratulacje i witaj w naszym gronie!!! spacery nie są problemem przy wózku bliźniaczym;-) pomoc na początku bardzo przydatna, ale jak poczytasz, to wiele dziewczyn sobie radzi samo...

Graz 100 lat dla Szymka!!!! :-)

Nickie najlepsze życzenia dla Kacpra!!!:-)
u nas odwrotnie – zawsze miałam więcej cierpliwości dla Maksia i lepiej spał niż Olek.
Trochę Ci późno Asia zasypia co?
Hehe u nas wózek też podziwiany był:-) ale już chłopaki za duże :dry:

3mam kciuki, aby wszystko ok na USG było!

Rusałko gratulacje!!!!

witam JoL! Jak córcia ma na imię? napisz coś więcej o sobie, o Was :-)
 
no to i tu się przywitam:)
moje maluszki to córeczka Paulinka 1 rok i synek Jakub 2 lata dokładna różnica między nimi to rok i 2 miesiące obydwoje urodzili się 15-tego
 
witaj Aga! pięknie córcia ma na imię (jak ja ;-))
napisz coś więcej o Was?

PS. swego czasu mieliśmy się przeprowadzić od Bydgoszczy ;-)
 
reklama
maks_olo późno późno, ale już wolę tak, niż tak jak zrobiła wczoraj: zasnęła o 20.30 ale od czwartej rano tańczyłam. To już druga noc nieprzespana z rzędu. Pierwszą załatwiłam sobie sama, bo zjadłam coś pikantnego, a wczoraj Aśka z Kacprem na zmianę koncert. Padam na twarz.
Czyli normalny stan od prawie trzech miesięcy :-) - tak dla pocieszenia przyszłym multimamom.
 
Do góry