reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MULTIMAMY - wątek główny

Hej, witam sie po przerwie, ma troche wolnego czasu teraz i tak sobie odpoczywam.
Ogolnie u nas ciagle to samo, dzieci rosna, ja pracuje wiec mam malo czasu.
Mati juz ma dwie dolne jedynki i cwiczy wstawanie na czworaka. Wreszcie zaczal jesc oboadki jak sie nalezy i owoce. Kaszka mu staje w gardle, jak tylko poczuje na jezyku to ma odruch wymiotny....takiej polplynnej tez jesc nie chce, choc sprobuje mu dac na noc, zeby spal cale noce.
 
reklama
Verita ja małego karmiłam +/- do 3 miesiąca ciąży, potem się gad sam odstawił, bo mu mało było ;-)
Jeśli o wózek chodzi, to widziałam tu osobny wątek, ale nie miałam sił przez niego przebrnąć :zawstydzona/y: Ostatecznie zdecydowałam się na COSATTO DUET LITE (nabyłam używany); ale u nas to raczej wózek na wypady do miasta. W domu będziemy sobie spokojnie radzić na pojedynczym wózku - nie musimy robić długich spacerów ;-) a mój synek w końcu powoli zaczyna stawiać samodzielne kroczki, na razie dość nieśmiało, ale czekam, kiedy odwagi nabierze. leniuszek mały.
A gdybym wygrała w totka, to całkiem prawdopodobne, że kupiłam baby jogger - select city (widziałam na żywo i się zakochałam, ale cena skutecznie mnie odkochała)
 
witam nowa mame :)

U nas tez po staremu, czas pedzi, za tydzien juz rok szkolny sie zaczyna i powoli przygotowania do niego daje :) a tak to ok, pogoda juz lekko jesienna, wieczory chlodne... szybko te wakacje zlecialy a zwlaszcza sierpien,dopiero co sie zaczol a tu jeszcze 6 dni i wrzesien :szok: i sie zacznie zaprowadzenie, odprowadzanie.... ehhhhh :tak:
buziaki
 
Witam sie i ja:-). Dzis sie dowiedzialam, ze Krystek zostal przedszkolakiem i od pon zacznie swoja przygode z przedszkolem:tak:, w piatek ide po liste co bedzie mu potrzebne do przedszkola.:tak:
 
Witajcie mamuski, ja jak zwykle zaraz ide do pracy:-) moj syneczek zaczal pelzac i siedzi jak sie go posadzi, bo sam jeszcze nie umie. Strasznym jest niejadkiem jesli chodzi o obiadki i kaszki, owoce lubi, mleko by jadl tylko w nocy:dry:
Ja juz tez musze myslec o zapisaniu dzieci do przedszkola bo u nas trrzeba to robic z duzym wyprzedzeniem. Moja mala pojdzie od przyszlego wrzesnia na dwa dni, obeznac sie z dziecmi i jezykiem angielskim. Mam nadzieje, ze bedzie lubila.
Pozdrawiam was i ide sie zbierac do pracy.
 
Witam. Krystek sie na chodzil do przedszkola... chory jest i Raduszka rowniez. W pon zabieram ich do lekarza, w ta niedziele mialam robic imprezke urodzinowa Radka ale ze sa chorzy moje chlopaki to przelozylam na za tydzien, moze do tego czasu wydobrzeja, a jak nie to znowu trzeba bedzie impreze przesunac w czasie.
A co u was dziewczyny:confused:
 
Witam po przerwie.
Ja jak patrze na ceny wózków to mysle coraz bardziej o używanym. Szkoda mi tyle kasy zwłaszcza ze ten teraz kupilam nowy nie przemyślany zakup bo wtedy jeszcze nie myśleliśmy o drugim tak szybko. myśleliśmy że sie nie uda tak łatwo na szczęście jest inaczej. małą odstawilam pare dni temu. szkoda mojego zdrowia abona sobie świetnie radzi z butla.
jest któraś mama z roznica 16 miesięcy między dziećmi? jak z zazdrością i radzeniem sobie z dwójką?
 
reklama
Verita- u mnie świeża sprawa, rożnica 17m-cy. Felek z jednej strony całuje, tuli, głaszcze, z drugiej- jak czasem drapnie to... ech, mała wygląda jak po walce ze stadem kotów... generalnie młody dość ciężko to przechodzi. Sama się zastanawiam, jak długo trwa takie oswajanie się starszaka z maluchem? Mamy z doświadczeniem- pomóżcie :)
 
Do góry