reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

madziakowalik
Mam pytanko odnośnie irlandzkiego GP. Do kogo chodzisz i czy jest godny polecenia.
Pytam się dlatego, że ja chciałabym zmienić swojego, ale jakoś nie mam nikogo innego na oku :)
Będę wdzięczna za wszelką pomoc :biggrin2:

Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę
 
reklama
madziakowalik
Mam pytanko odnośnie irlandzkiego GP. Do kogo chodzisz i czy jest godny polecenia.
Pytam się dlatego, że ja chciałabym zmienić swojego, ale jakoś nie mam nikogo innego na oku :)
Będę wdzięczna za wszelką pomoc :biggrin2:

KasiaGo ja chodze do Dr Gavina jestem bardzo zadowolona najpierw chodzil maz a ja do polskiego ale pozniej sie przepisalam i tak juz jestem 4 lata u niego. Ma przychodnie kolo bus station w Limerick . a to jest jego numer 061416499.mam nadzieje ze Ci pomoglam .
 
super że nas przybywa:)
Ania83 a na te badania gdzie do neij chodziłaś?? ja chciałam iśc na Northwood ale kazała przyjsc do medicusa i jak byś pamiętała to plisek napisz jaki koszt takiego usg? troche sie martwie kaska bo teraz tylko emek pracuje mi za zwolnienei nei płacą a od 4tyg ciązy leżeć muszę:( a co do Wułczyńskeij to same pozytywne opinie o niej są i też chciaąłm ja na Gp ale powiedzeli mi w emc że ona prowadzi tylko ciążę jeśli już wczesnie tez prowadzila albo jak dziecko sie u niej leczy a ja pierworódka więc odpadłam na starcie:( a szkoda:(
i teraz nei wiem czy nei wezme na gp Dybkowskiego chodzilam kiedys do niego super ginek , pomogl nam bardzo , ja na irl gp si eneistety nei moge zdecydowac bo ich podejscie do ciazy do 12 czy nawet 20 tyg mnie przeraza , gdyby nie Antepowicz to by nie bylo naszej fasolki :( a wystarana tyle czasu i wogole taki cud ze jest więc wolę pozostać pod opieka Pl lekarzy ktorzy probują ratować takei małe Krewetki:)
 
super że nas przybywa:)
Ania83 a na te badania gdzie do neij chodziłaś?? ja chciałam iśc na Northwood ale kazała przyjsc do medicusa i jak byś pamiętała to plisek napisz jaki koszt takiego usg? troche sie martwie kaska bo teraz tylko emek pracuje mi za zwolnienei nei płacą a od 4tyg ciązy leżeć muszę:( a co do Wułczyńskeij to same pozytywne opinie o niej są i też chciaąłm ja na Gp ale powiedzeli mi w emc że ona prowadzi tylko ciążę jeśli już wczesnie tez prowadzila albo jak dziecko sie u niej leczy a ja pierworódka więc odpadłam na starcie:( a szkoda:(
i teraz nei wiem czy nei wezme na gp Dybkowskiego chodzilam kiedys do niego super ginek , pomogl nam bardzo , ja na irl gp si eneistety nei moge zdecydowac bo ich podejscie do ciazy do 12 czy nawet 20 tyg mnie przeraza , gdyby nie Antepowicz to by nie bylo naszej fasolki :( a wystarana tyle czasu i wogole taki cud ze jest więc wolę pozostać pod opieka Pl lekarzy ktorzy probują ratować takei małe Krewetki:)

ja jezdzilam do tej przychodni co TY bo tam najtansza wizyta byla z tego co pamietam to 130 euro tam placilam i za kolejna 100 ale ona tez w emc przyjmuje koszt 160 albo 150 nie pamietam dokladnie wizyta plus usg aha jakbys sie zdecydowala na zrobienie 4d to nie rob w emc bo wyrzucisz kase tylko jak cos to radze w medicusie robic ja robilam w pierwszej ciazy tam i bylam zadowolona a w drugiej robilam w emc w obu przypadkach robila mi Antepowicz ale w drugim przypadku kiepsko jej wyszlo nie wiem czy sie na maszynie nie znala czy co bo na kozece lezalam z 40 minut wszystko fajnusio bylo widac jak corcia lapkami rusza i wogole a co do czego jak obejrzelismy w domu film trwal po 2 minuty na kazdej plycie mamy 4 minuty filmu i duzo zdjec
A co do Wuczysnkiej hm dziwna sytuacja radzilabym Ci jeszcze raz zadzwonic i nie tak spokojnie tylko tak z grubej rury za tak powiem bo te Panie ktore odbieraja telefonu maja malo do powiedzenia i sa bardzo bezszczelne ja mialam kilka razy jazde z Paniami z recepcji takze wiem co mowie i glupoty ci gadaja bo jest tez padiatra normalnie przyjmuje ciezarne i jako lekarz rodzinny takze zadzwon i sie dopytaj dokladnie bo dla mnie to dziwna sutuacja....
 
baby55, ja mieszkam koło Tallaght i chodzę do gp Tom Field. Na Tallaght jest też polska przychodnia z polskim gp i ginekologiem (min. drAntepowicz) http://www.kbmmedics.ie/ . Co do szpitala, to mieszkasz w rejonie Coombe. Ja tam rodziłam synka i następne dzieciątko też tam zamierzam. Będziemy miały podobna różnice między dziećmi. Jak ja zaszłam w ciążę mój mały miał 9 miesięcy;-) U nas też planowane, choć nie sądziłam, że tak szybko się uda:-D
 
reklama
Hej dziewczyny,
Moglybyscie mi napisac (jesli wiecie) co to moze byc lukozejt w moczu? Ze sluchu pisze, wlasnie bylam u poloznej i wyszlo mi cos w moczu, wlasnie to cos, wyslaly go do badania i pobraly mi krew.
Co to w tym moczu mam?
Dzieki z gory.
 
Do góry