reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

O,to podobny termin jak mój:-)Mnie z miesiączki wychodziło 26 maja ale po dwóch USG termin na 19 maja mi się przyśpieszył:tak:Gdzie będziesz rodzić?

Mnie z miesiaczki wychodzilo miedzy 24 a 27 maja (zalezy która strona www). A z USG 25/05, więc tego będę się już trzymać.
Będę rodzić w NMH, tak jak za pierwszym razem :)
 
reklama
Hehe,nie sądzę:-DJak moje drugie dziecię będzie tak uparte jak moje pierwsze to i 26-tego nie urodzę:-DZ Radkiem miałam termin na 8 czerwca a dopiero 19-tego się urodził.11 dni po terminie:sorry:Mam nadzieję,że jednak teraz nie pozwolą mi tyle przenosić bo źle się to mogło skończyć:sorry:
 
Witam,ja moja shannon 2 tyg.przed terminem urodzilam w sumie lepiej jest urodzic przed terminem niz czekac i odliczac kazda godzine na termnin porodu.w tej ciazy date mam na 24 kwietnia,zobaczymy co na usg mi powiedza za tydzien,
w sobote zamowilam sobie baby heart monitor,bylam ostatnio u znajomej i pokalala mi ten monitorek mojego malenstwa serduszko slyszlam,az lezka w oku sie mi ukazala piekne uczucie,nie moge sie mojego monitorka doczekac i slyszec co dzien bicia mojej pysi.
pozdrawiam goraco.
 
ja urodziłam 2 tyg po terminie... to aż się martwiłam czy wszystko jest aby ok...
tym bardziej że nie dość że po terminie, to jeszcze mi mówili że mała jest starsza o tydzień i dali mi tydzień do przodu..
więc jakby zliczyć to czekałam na nią już 3 tyggodnie..
masakra...
teraz chcę urodzić w terminie, bo mam termin na weekend majowy , a nie chcę rodzić w kwietniu:-p
 
Ja przez to,że przenosiłam Radka miałam komplikacje przy porodzie:-(Poza tym Radek sie z 1 punktem tylko urodził,więc teraz będę walczyć o to,żebym nie przenosiła:tak:
Co do monitorka ja w sobotę swój dostanę:-)A dziś słuchałam serduszka u GP i było cudownie:-)
 
Po dlugich oczekiwaniach dzis rano dostalam heart monitorek,pol dnia nie ruszalam sie ze sofy bo moj maz nie mogl sie nasluchac bicia serduszka malenstwa,biedak tak sie cieszy,na a pozniej shannon nie mogla zrozumiec jak to sie dzieje ze dzidzia ma tam serduszko,wiec musielismy wymyslac znow historyjki.
 
Fajna sprawa taki monitorek:-)
Nasz Radek juś teraz pyta jak dzidzia tam je,ile ma centymetrów czy się rusza czy śpi,czy płacze:-DJuż się nie mogę doczekać,żeby było widać jak dzidziuś będzie się ruszać,żebym mogła Radkowi pokazać:tak:
 
reklama
witam,jutro mialam miec moj pierwszy scan ale zadzwonili do mnie 2 dni temu i przelozyli na sobote,w sumie to tylko jeden dzien roznicy ale tyle czekalam na ten 10 grudzien.no nic do soboty wytrzymam,najgorsze jest ze moj maz nie bedzie ze mna bo wzial sobie piatek aby w piatek isc ze mna.denerwuje sie troche.
a wy dziewczyny kiedy macie pierwszy scan?
 
Do góry