reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
Tichonku wybierzesz napewno my chyba z godzine spedzilismy w tym sklepie :-)
I fakt tych przewijakow maja do wyboru do koloru :-)
 
Ostatnia edycja:
Co do plci to kiedys tam mojemu obiecalam, ze przy pierwszym sprawdzimy, a przy drugim nie. No i teraz trzyma mnie za slowo. W sumie juz sie z ta mysla oswoilam i nie zalezy mi na wczesniejszym poznaniu plci. Przy pierwszym bardzo chcialam wiedziec.

Dzieki Aania za psrawdenie wozkow. Szkoda, ze nie maja zadnych modeli. Na pewno nie zdecyduje sie kupic zanim nie pomacam, wiec musze dalej szukac.
 
AAa, to znalazlam na innym forum a propo wozkow sprzedawanych w baby carrier...

Cyt:
Komisja Europejska zabronila ich dystrybucji przez Polska firme.
Produkty JAMPER TACO sprzedawane przez BABYCARRIERDUBLIN nie spelniaja normy jakosci EN1888 !!!!!!!!!!!!!!!!

Mozna to samemu sprawdzic na stronie komisji europejskiej:
http://ec.europa.eu/consumers/dyna/rapex/r...archives_en.cfm
wpisujac: JUMPER

Ponizej informacje ze strony Komisji Europejskiej:
rok: 2010 - tydzien: 33

Product: Pushchair - PIRATZ
Brand: JUMPER X
Type/number of model: Unknown
Description: Combined black-violet pram and push-chair equipped with handbag, basket and foot muff. It has four inflatable wheels, the front ones are rotating, the rear ones equipped with braking devices. Marking on the product ? Jumper X, TAKKO, model PIRATZ, warnings.
Country of origin: Poland
The product does not comply with the relevant European standard EN 1888.

Injuries and Chemical
The product poses a risk of injuries and a chemical risk because:
- in the access zone of child on the both sides between the construction of the vehicle and the seat there are accessible gaps, where the fingers of a child can be entrapped;
- the plastic foil of the front horizontal bar contains 0.76 % by weight of dibutyl phthalate (DBP).
According to the REACH Regulation, phthalates DEHP, DBP and BBP are prohibited in all toys and childcare articles, while phthalates DINP, DIDP and DNOP are prohibited when the toy or childcare article can be placed in the mouth by children.
The product does not comply with the relevant European standard EN 1888.

Voluntary stop of sales by the distributor.
 
Co do plci to kiedys tam mojemu obiecalam, ze przy pierwszym sprawdzimy, a przy drugim nie. No i teraz trzyma mnie za slowo. W sumie juz sie z ta mysla oswoilam i nie zalezy mi na wczesniejszym poznaniu plci. Przy pierwszym bardzo chcialam wiedziec.

Dzieki Aania za psrawdenie wozkow. Szkoda, ze nie maja zadnych modeli. Na pewno nie zdecyduje sie kupic zanim nie pomacam, wiec musze dalej szukac.

Dorota my jak bylismy to mieli jeden model pokazowyw sumie Ci powiem ze oni nie maja tam zbytnio miejsca aby wszystkie kolory wozkow pokazac i wtedy kolorystycznie sobie sama wybierasz.

Czytalam i u chodzi o jeden model Jumpera dokladnie model PIRATZ a oni takiego nie sprzedaja .
 
Ostatnia edycja:
Dorota-a wózka blizniaczego szukasz,bo w ciąży blizniaczej jesteś,czy dla maluszka i starszaczka?Ja też się za takowymi rozglądam:)))
Tichonek-to straszne,że mnie tak nie nachodzi-a chcialabym szaleć po sklepach w poszukiwaniu czegoś...
Biola-Ty się frekfencją nie przejmuj-baw się dobrze i miłego pobytu u siostry:)))
 
Hej
A co do wozkow to maja jednen pokazowy jesli sie podoba to mozna sobie zamowic,wozeczek na zywo bardzo ladnie sie prezentuje
Producent wzkw i artykuw dziecicych - TAKO - wzki dziecice, wzki lalkowe, spacerowe... ogolnie jest tych kolorow masa i mozna sobie polaczyc jaki sie chce,jaka sie chce rame i inne opcje.


Tichonku jak dobrze pamietam to Ty szukalas takich normalnych spioszkow tam jest tego mnostwo napewno bys cos wybrala

Dorota pytalam o wozki blizniacze maja ale tylko na zamowienie

ja mam tako jumper i jestem z niego zadowolona:tak:
jest wygodny lekki , i jak nalezy
tu masz też różne kolorki
ale mojego brak:-p:laugh2:
Kolorystyka wózków Tako
 
ja mam tako jumper i jestem z niego zadowolona:tak:
jest wygodny lekki , i jak nalezy
tu masz też różne kolorki
ale mojego brak:-p:laugh2:
Kolorystyka wózków Tako

Vika dzieki :-) a powiedz mi dlugo Twoja cora jezdzila w gondoli?
Ja jakos nie moglam sie przekonac do tego wozka choc widzialam na zywo ale moj J mnie przekonal i wczoraj zamowilismy nie Jumpera tylko model Warrior miedzy nimi rozni sie rama wozka i mi zdecydowanie sie podobal Warrior
 
hej

Lubiczanka, szukam podwojnego dla starszaka i tego, co sie urodzi. Jak narazie to bida. Wynalazlam kolejny, ktory calkiem fajnie wyglada na necie Powertwin Jane, ale chcialabym go sprawdzic w sklepie najpierw. Problem w tym, ze tutaj chyba go nigdzie nie ma.

Aania, a co zrobilas z wozkiem co starszej corce?
 
reklama
Do góry