reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

hej

Lubiczanka, szukam podwojnego dla starszaka i tego, co sie urodzi. Jak narazie to bida. Wynalazlam kolejny, ktory calkiem fajnie wyglada na necie Powertwin Jane, ale chcialabym go sprawdzic w sklepie najpierw. Problem w tym, ze tutaj chyba go nigdzie nie ma.

Aania, a co zrobilas z wozkiem co starszej corce?

Sprzedalam niestety hm nie wiedzialam ze tak szybko zajde w druga ciaze bo o pierwsza ciaze dlugo sie staralismy i myslalam ze tym razem bedzie tak samo,w sumie to Ci powiem ze nawet nic nie mam z malutkich rzeczy typu spioszki itp dopiero tak od roczku to mam ubranka a wczesniejsze oddawalam,dziewczyna byla w potzrbie i caly karton jej oddalam zostala mi tylko kolderka i podusia do lozeczka.
Z tego wozka co mielismy przy Naci to zostal mi tylko fotellik ale w razie jak bedziemy leciec w lipcu do kraju to chcemy wziasc i jeden fotelik zostawic w kraju,Teraz i tak zamowlismy wozek 3w1.
Z tego wozka co sprzedalam bylismy bardzo zadowoleni mala dlugo jezdzila w gondoli,gondola byla duza fakt wozeczek byl spory i troszke wazyl ale prowadzilo go sie super
 
reklama
Vika dzieki :-) a powiedz mi dlugo Twoja cora jezdzila w gondoli?
Ja jakos nie moglam sie przekonac do tego wozka choc widzialam na zywo ale moj J mnie przekonal i wczoraj zamowilismy nie Jumpera tylko model Warrior miedzy nimi rozni sie rama wozka i mi zdecydowanie sie podobal Warrior

w gondoli jezdziła 4 msc i 2 tygodnie:tak:na początku kwietnia już w spacerówce ,ale to tylko dlatego że już siedziała samodzielnie:tak:
jakby jeszcze nie siedziała to mimo ze była duza to jeszcze miała miejsce i by się zmieściła dłuzej bez problemu:tak:

no jak ja kupowałam to były tylko zwykłe jumpery i piratz tych warrior nie było a tez mi się bardziej spodobał:-)
 
w gondoli jezdziła 4 msc i 2 tygodnie:tak:na początku kwietnia już w spacerówce ,ale to tylko dlatego że już siedziała samodzielnie:tak:
jakby jeszcze nie siedziała to mimo ze była duza to jeszcze miała miejsce i by się zmieściła dłuzej bez problemu:tak:

no jak ja kupowałam to były tylko zwykłe jumpery i piratz tych warrior nie było a tez mi się bardziej spodobał:-)

Vika dziekuje Ci bardzo :-) no my warriora zamowilismy 3w1 400 euro kosztuje, mysle ze cena dobra za komplet
 
:tak:bardzo dobra:tak:
ja kupowałam na allegro i razem z przesyłkami dałam 450e w przeliczeniu oczywiscie

Wczesniej chcielismy x-landera z Polski 3w1 kosztowal 1300zl bo tutaj nie moglam dostac takiego jaki mi sie podoba kosztowal a przesylka 700 zl by tyle kosztowala tak mi gosciu napisal wiec zrezygnowalismy.

Mam nadzieje ze nie bede zalowala tego zakupu wozka wszystko wyjdzie w czasie jak zaczne nim smigac:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Dorota IRL ja byłam w tym sklepie,o który pytasz:tak:Jest w Swords,między innymi:tak:Trochę tam wózków stoi,dużo kolorów:tak: ale cenowo się nie orientuję bo jak wiesz ja już zakup wózka mam z głowy,a byliśmy tam dla starszego synka po fotelik samochodowy:tak:
 
Dziewczyny tak z innej beczki wyskoczę przepraszam :) Poszukuje bliźniąt do darmowej sesji, Oczekuje tylko tego by dzieci miały nie więcej niż 10dni w zamian za zgodę na publikacje zdjęć na moim blogu oddam rodzicom po 10 zdjęć ,jeśli dzieci będą dobrze współpracowały to oddam nawet 20 zdjęć. Chętnych zapraszam na PW
 
reklama
Do góry