reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mum2Be czyli mamusie w ciazy.

reklama
A ja pierwszy scan robiłam,ale prywatnie w 8tc,a drugi-zarazem pierwszy w szpitalu już miałam:tak:w 14tc:happy2:Termin następnego w szpitalu mam na 24 tc,czyli po 20-tym stycznia,ale w międzyczasie chcę zrobić USG w Polsce jak będziemy na święta:tak:
biola ja też przed każdym scanem miałam okropnego pietra:sorry2:Trzymam kciuki,na pewno wszystko w porząsiu wyjdzie:tak:
 
A ja pierwszy scan robiłam,ale prywatnie w 8tc,a drugi-zarazem pierwszy w szpitalu już miałam:tak:w 14tc:happy2:Termin następnego w szpitalu mam na 24 tc,czyli po 20-tym stycznia,ale w międzyczasie chcę zrobić USG w Polsce jak będziemy na święta:tak:
biola ja też przed każdym scanem miałam okropnego pietra:sorry2:Trzymam kciuki,na pewno wszystko w porząsiu wyjdzie:tak:

dzieki kochaniutka:)
 
ja miałam pierwszy scan jak byłkam w 7 tc drugi jak byłam w 13tc no i teraz w sob idę prywatnie do Gina pl a kolejny scan chyba mam na początek lutego:tak:
później to nie wiem skoro mam rodzić w maju to może jeszcze mi przed porodem zrobią;-) mam nadzieję ... hehe
 
witam.dziewczyny powiedzcie mi dlaczego wy macie tyle scanow w szpitalu a ja w mam tylko jeden jedyny w 21 tyg.a bede rodzic w NMH.
No w sumie to ja w szpitalu miałam dopiero jeden,ale już wiem,że na pewno będzie drugi a co potem to nie wiem:sorry2:Reszta prywatnie:tak:Ja będę rodzić w Rotundzie,ale mam koleżankę,która w NMH urodziła troje dzieci i za każdym razem miała więcej niż jeden scan:tak:Myślę,że u Ciebie po prostu późno zaczynają (ja miałam szybko-w 14tc bo miałam komplikacje przy pierwszym porodzie i do tego mam problemy z tarczycą)ale będziesz mieć jeszcze co najmniej jeden:tak:
 
ja tez mialam jeden. i raz pobierana krew! hmm dziwne to ze rozne podejscie jest, oczywiscie wydalam sporo kasy na prywatne wizyty dlatego, oczywiscie na skarze sie ale dziwne to.....ciewkaweod czego to zalezy
 
ja miałam 2 w szpitalu i napewno będzie jeszcze jeden , ale czy więcej to nie wiem;-)
w poprzedniej ciąży w szpitalu miałam 5 scanów jak dobrze pamiętam:tak: i napewno nie mniej ale może miałam jeszcz szósty bo dziecko było bardzo duże i robili mi chyba dodatkowy
ale nie pamiętam bo dużo chodziłam prywatnie, ale 5 na 100% miałam w szpitalu...

teraz zobaczymy może skończy się na 3 może będą 4:-p
 
reklama
witam,nadal w szoku i dojsc do siebie nie moge po wczorajszych newsach.
wczoraj mialam moje pierwsze usg,idac z mysla ze bedzie dziewczynak,(bo staralismy sie o 2 dziewczynke)pokoik na rozowo,pomalowany,WSZYSTKIE ubranka rozowe,zabawki dla dziewczynki....
a tu polozna mi mowi ze bedzie BOY???????????????????????????????????????????????????
nie moge uwiezyc,nawet dzis juz rano jak wstalam to gdybym mogla to brzuch bym wycalowala.
otoz jestem przeszczesliwa straasznie,chcielismy dziewczynke ale chlopak to cud.naprawde jestem w siodmym niebie ze bedziemy miec parke.
pozdrawiam
 
Do góry