reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MUSTELA przeciw rozstępom - POLECAM

E

efilo

Gość
Gorąco polecam ten krem.

Mówi się że nie ma znaczenia co stosuje się na brzuch w czasie ciąży - jak ktoś ma skłonności to i tak będzie miał rozstępy.

Otóż jestem 'żywym przykładem' że to bujda. Mam straszne skłonności. Po okresie dojrzewania skórę na biodrach mam całą porytą od rozstępów. Baardzo nie chciałam żeby mój brzuszek spotkał taki sam los, więc smarowałam się codziennie wieczorem od 3 miesiąca ciąży. Teraz żałuję że tylko brzuszek smarowałam, bo niestety pozostałe wrażliwe miejsca (biodra, pupa, piersi) spotkał los w kreseczki. Na brzuszku nie ma nawet ryski!

Sam krem w sobie jest nieciekawy - pachnie tak sobie, ma strasznie lepką konsystencję i nie da się na niego założyć ubrań, dlatego osobiście uważam że nie nadaje się do stosowania dwa razy dziennie. Ale to nic - najważniejsze że działa!

Jeśli Wam zależy na gładkim brzuszku (a pamiętajcie że rozstępów nie da się usunąć) to nie żałujcie kasy i bądźcie systematyczne.

Buźka

P.S. Teraz stosuję krem poporodowy i jak na razie wygląda na to że daje pozytywne efekty (trochę za krótko żeby powiedzieć coś więcej)
 
reklama
Ja tez ma sklonnosc do rozstępow i po okresie dojrzewania cala masę.....
W ciązy smarowałam sie m.in. Mustelą: brzuch, biodra, uda, łydki, pośladki.........i co? Na brzuchu nie ma nic pomimo że urosł najbardziej. Za to na pozostalych wymienionych cala masa.....:baffled: Wiec nadal twierdze ze jak sie ma miec rozstepy to i tak beda....
 
ja polecam Mustelke z czystym sercem smarowałam sie rozstępów nie mam używałam jeszcze krem do biustu tez polecam nigdy nie miąłam problemu z brodawkami nie pekałay itp kosmetyki wysokiej klasy
teraz uzywam kosmetyków dla dzieci z tej firmy sa super i pieknie pachną:-)
 
Ja tez bardzo polecam.Przez cala ciaze sie nim smarowalam i naprawde podzialal.Na brzuszku nie mam ani jednego rozstepa:-) Jestem naprawde super zadowolona , wart byl tych pieniedzy:tak:
 
Witam
Ja tez stosowalam Mustelke do 5 miesiaca ciazy przy pierwszym dziecku i niestety roztepy sie pojawily:-( Lekarz mi powiedzial zeby wcierac oliwke dla dzieci,najlepiej bambino jest najlepsza i tak robilam.Po miesiacu wszystko mi zniknelo nie mialam juz ani jednego roztepa. Teraz tez przy drugim dziecku stosowalam oliwke i jestem bardzo zadowolona nie mam nic:-)
 
Nie wierze w zadne cuda !!!!! Mustele stosowalam od pierwszych miesiecy do konca ciazy,dodatkowo smarowalam sie oliwka +kapiele z dodatkiem oliwki...Wczesniej rozstepow nie mialam bo tez az tak nigdy nie przytylam...A w ciazy brzuch mi w 6 miesiacu tak poprulo ze szok!!! na udach tez mam kilka... Na piersiach na szcescie nic-brzuch zakryje ale w bluzkach z dekoldem moge na szczescie nadal chodzic...Dla mnie osobiscie jesli ma ktos tedencje do rozstepow to bedzie je mial...Tyle ze jedni maja slabsza skore tu inni tam...ale smarowac warto,chociazby dla nawilzenia i ujedrnienia...Niekoniecznie musi byc to zaraz Mustella...
 
Mam pytanie do was kochane panie...
Niestety od dłuższego czasu mam rozstępy na udach i łydkach (są one w fazie 2 czyli czerwone pasma uległy rozjaśnieniu i zmniejszeniu, pozostały widoczne białe prążki wyczuwalne przy dotyku).
Może mogłybyście mi doradzić jaki kosmetyk mógłby chociaż trochę je ukryć?
Podejrzewam, że zwykła oliwka w moim przypadku już nic nie poskutkuje...
Czekam na rady i serdecznie pozdrawiam:*
 
a ja jak na razie stosuje krem i oliwkę Rossmana, w takiej różowej butelce. polecam, jak na razie nic nie widać a skóra jest przyjemnie nawilżona i elastyczna. ostatnio kupiłam w promocji za niecałe 10 zł za opakowanie :)
 
reklama
Ja jestem zdania,ze bardzo ciężko jest walczyc z rostępami. Używam co prawda specjalnych balsamów,ale nic nie pomaga.
 
Do góry